Promo | MË LËR TË FLAS me Romeo dhe Donald Veshaj, të premten ora 21:00 në Top Channel!
23/06/2022 22:09

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv.

Nga MC Mimo tek Mr Elvis, rikthimi i yjeve të viteve 2000’ në “Më lër të flas”
24/06 23:31
G-Bani zbulon vajzën që i ka dedikuar këngën ikonike “Të dua” – Më lër të flas
24/06 23:00
“Fake, kopjojnë”, G-Bani kritikon muzikën & artistët shqiptarë sot – Më lër të flas
24/06 23:00
Mc Mimo performon këngën “Muzika jonë” me Norën & Tingulli 3 – Më lër të flas
24/06 23:00
Në kulmin e suksesit, Mr Mimo rrëfen arsyen e fortë pse u tërhoq nga muzika – Më lër të flas
24/06 23:00
Superstar në vitet 2000, G-Bani flet për raportin që kishte me vajzat – Më lër të flas
24/06 23:00
“Jam legjendë”, G-Bani sqaron deklaratën që u bë virale – Më lër të flas
24/06 23:00
Do i rikthehet muzikës? Mc Mimo zbulon me kë do donte një bashkëpunim – Më lër të flas
24/06 23:00
Është i lidhur? G-Bani i drejtohet Donaldit: Suksesin që ke ti me vajzat nuk e kam – Më lër të flas
24/06 23:00
Mc Mimo ndez atmosferën më këngën e famshme “Na jem” – Më lër të flas
24/06 23:00
Reperja më e mirë shqiptare? Mc Mimo e thotë troç – Më lër të flas
24/06 23:00
Vajzat shqiptare sot & dje, Mr Elvis: Duhet t’i fusin frena dore – Më lër të flas
24/06 22:45
“Është për të dëshiruar” Mr Elvis flet hapur për muzikën shqiptare sot – Më lër të flas
24/06 22:45
Mr Elvis rikthen këngën ikonike “Për Femrat Shqiptare” – Më lër të flas
24/06 22:45
Mr Elvis sjellë këngën “Për Femrat Shqiptare 2” – Më lër të flas
24/06 22:45
Donaldi ia thotë në sy Mr Elvis: “Babi na mbyllte në dhomë kur këndoje ti” – Më lër të flas
24/06 22:45
Mr Elvis këndon freestyle këngën dedikuar celularit – Më lër të flas
24/06 22:45
Bënte namin me këngën “Për Femrat Shqiptare”, Mr Elvis rrëfen suksesin me vajzat – Më lër të flas
24/06 22:45
“Mendojnë se ne ua futëm”,Free Mc flasin për largimin e dikurshëm të anëtarit të grupit
24/06 22:15
Nga “Jam ushtar” tek “Vish fustanin me toka”, Free Mc kolazh këngësh në “Më lër të flas”
24/06 22:15