Promo, Dua të të bëj të lumtur, të shtunën në Top Channel
13/02/2018 11:57

Të shtunën në Top Channel ... Do keni mundësinë të shihni pas kaq shumë vitesh mungesë Robert Ndrenikën dhe Rikard Ljarjan. Pjesë e surprizave do jetë edhe kapiteni i gjithë shqiptarëve Lorik Cana, Shumë surpriza, lot, të qeshura, dashuri, mesazhe... gjithçka vetëm në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. … Mos harroni të na ndiqni!