Prof. Kabo në Top Talk: Koha nuk pret.Mosveprimi i SPAK-ut po “vret’ besueshmërinë te drejtësia e re
22/10/2021 16:32

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti një hipokrit i dashuruar me Edi Ramën
26/11 16:38
Rudina Hajdari në Top Talk: Do të jem në dhjetor në Tiranë. Ja qëllimi…
24/11 16:22
Top Talk: Berishizmi oferta 30 vjeçare e pandryshuar
23/11 16:54
Top Talk: Berisha gënjeshtari më i madh i demokracisë. Ka ngritur një karrierë mbi alibi false
22/11 17:01
Prof. Kabo në Top Talk: Shqipëria nuk ka nevojë të blejë modernitetin, por të vendosë normalitetin
19/11 16:30
Kumbaro në Top Talk: Më kollaj të pastrosh 10 mijë metra katrorë territor, sesa 10 cm tru njerëzor
18/11 16:42
Belind Kelliçi në Top Talk: Berisha e Basha fajtor për gjendjen në PD
17/11 16:33
Alibeaj në Top Talk: Kemi humbur Berishën, por kemi fituar SHBA në betejën kundër Ramës
16/11 16:30
Top Talk: Buxhet qesharak për sportin. Flet Kreu i KOKSH-it Fidel Ylli
12/11 16:46
Lisandër Hoxha në Top Talk: PD-ja e vërtetë është PD-ja e foltoreve. Në zyra qëndrojnë vulmbajtësit
11/11 17:23
Top Talk: Patozi paralajmëron vendimin ekstrem. Basha mund ta përjashtojë Berishën nga partia
09/11 16:23
Fatmir Mediu në Top Talk: Të pathënat e Gërdecit dhe përballja e re me SPAK-un
08/11 16:52
Top Talk: Alo Fatbardh, jam Sali Berisha. Eja me mua. Faleminderit doktor, por kam projektin tim
05/11 16:47
Frrok Çupi në Top Talk: Me Berishën duhet të merret drejtësia. Ai është prova e madhe e saj
04/11 16:36
Top Talk: Hila parashikon shkërmoqjen e PD-së nga Berisha
03/11 16:24
Top Talk: Adhurimi politik ndaj udhëheqësve pasojë e injorancës dhe hipokrizisë kolektive
02/11 16:33
Edvin Kulluri në Top Talk: Dua kreun e PD-së. Sfidoj edhe Berishën në garë
01/11 16:41
Top Talk: Azgan Haklaj paralajmëron arrestime që do tronditin politikën. Zbulon skemën e Berishës
29/10 16:41
Ilir Yzeiri në Top Talk: Parlamenti si Big Brother dhe Për’puthen. Ja personazhet pjesëmarrës
28/10 16:28
Top Talk: Padia e Berishës ndaj Blinken një blof juridik apo një akt politik?!
27/10 16:53