Politiko | Zgjedhjet e pjesshme më 6 mars! Çfarë do të ndodhë me bashkitë pa kryetarë? | Top News
22/01/2022 00:30

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë. Moderator: Alfred Lela

Politiko | Çfarë sjell rikthimi i Berishës? Analistët diskutojnë se çfarë e pret PD-në | Top News
25/05 00:00
Politiko | A e mund Berisha Ramën? Koka-Ja çfarë pritet të ndodhë | Top News
24/05 23:06
Politiko| ‘Berisha, lider i fortë, apo karizmatik’, Elezi-Arma e tij e vetme, transparenca |Top News
24/05 23:04
Politiko| ‘I nevojshëm, një front opozitar’, Koka-Moralisht çështja në PD është e zgjidhur |Top News
24/05 23:02
Politiko | ‘Të mos mbajë peng PD-në’, Boçi i tregon rrugën juridike Alibeajt | Top News
24/05 22:48
Politiko | Bledian Koka-Basha, vullnet të mbrapshtë përballë Ramës | Top News
24/05 22:47
Politiko | Shqiptarët apo ndërkombëtarët, Elezi-Ja cila është beteja e Berishës | Top News
24/05 22:39
Politiko | Kostana Morava-Pas mbarimit të “Foltores”, entuziazmi i Berishës ra | Top News
24/05 21:59
Politiko | Luçiano Boçi: Rikthimi i Berishës nuk është riciklim | Top News
24/05 21:59
Politiko | Elezi-Në politikë kam qenë i pavarur, paraqita një model ndryshe nga Berisha | Top News
24/05 21:58
Politiko | Koka- Kandidimi i Ibsen Elezit, gjëja më e mirë për PD | Top News
24/05 21:36
Politiko | Morava- PD në emergjencë, ka shumë të pakënaqur në parti | Top News
24/05 21:34
Politiko | ‘E përçarë apo e paqartë’, Bled Koka tregon se çfarë po ndodh në PD | Top News
24/05 21:33
Politiko | ‘Ka fakte’, Ibsen Elezi-Procesi zgjedhor i 13 qershorit u manipulua | Top News
24/05 21:31
Politiko | ‘U vra opozitarizmi’, Ibsen Elezi zbulon arsyen pse kandidoi | Top News
24/05 21:30
Politiko | 100 vjet marrëdhënie diplomatike SHBA-Shqipëri, flasin analistët | Top News
21/05 00:00
Politiko | “Ne nuk jemi në kafe” Ervin Bushati përplaset në Ndriçim Kullën | Top News
20/05 23:08
Politiko | Kulla me rezerva ndaj Yuri Kim: Ambasadorja u fut në strofën e PD | Top News
20/05 23:07
Politiko | Kulla kritikon Hajdarin: Pse nuk mban një qëndrim për Yuri Kim | Top News
20/05 23:06
Politiko | Bushati: Amerika nuk është vetëm një shtet, është një ide e madhe | Top News
20/05 23:05