Politiko | ‘(S)Pak nga Rama, (S)Pak nga Berisha’ Akuzat e kryeministrit ndezin debat | Top News
14/05/2022 00:00

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë. Moderator: Alfred Lela

Politiko | 100 vjet marrëdhënie diplomatike SHBA-Shqipëri, flasin analistët | Top News
21/05 00:00
Politiko | “Ne nuk jemi në kafe” Ervin Bushati përplaset në Ndriçim Kullën | Top News
20/05 23:08
Politiko | Kulla me rezerva ndaj Yuri Kim: Ambasadorja u fut në strofën e PD | Top News
20/05 23:07
Politiko | Kulla kritikon Hajdarin: Pse nuk mban një qëndrim për Yuri Kim | Top News
20/05 23:06
Politiko | Bushati: Amerika nuk është vetëm një shtet, është një ide e madhe | Top News
20/05 23:05
Politiko | Burimi: Ndryshe nga Yuri Kim, Arvizu e tregoi Berishën si burrë shteti | Top News
20/05 23:04
Politiko | Ervin Bushati: Amerika nuk i ndryshon koordinatat sipas ambasadorëve | Top News
20/05 23:03
Politiko | Hajdari flet për Berishën-‘Non grata’ është problem i tij individual | Top News
20/05 22:48
Politiko| Burimi shpërthen ndaj Yuri Kim- Do mbahet mend si ambasadorja që iu bë peticion | Top News
20/05 22:42
Politiko | Admirimi për Amerikën, Genc Burimi: Ata kanë interesa, por ne kemi dashuri | Top News
20/05 22:33
Politiko | Zaloshnja: Shqiptarët mendojnë se na duhet ndihma e Gjermanisë dhe SHBA-së | Top News
20/05 22:32
Politiko | As Turqia, as Amerika, ja cili është investitori më i madh në Shqipëri | Top News
20/05 22:01
Politiko | Kthimi pas në kohë, Burimi: Fqinjët e injoruan Amerikën, por shqiptarët jo | Top News
20/05 21:57
Politiko | Ervin Bushati: Amerika është në ADN-në e popullit shqiptar | Top News
20/05 21:47
Politiko | Kulla: Jemi një popull që kemi krijuar marrëdhënie njerëzore me Amerikën | Top News
20/05 21:34
Politiko| Butrinti i Shqipërisë apo i Amerikës? Çfarë nënkupton administrimi i ri i parkut! |TopNews
18/05 00:15
Politiko | Tare për përfaqësuesin e qeverisë? Ku janë 1.2 mln USD të investuara në Butrint | TopNews
17/05 23:11
Politiko|Debat i ashpër mes Tares dhe Yzeirit Pyetjet që sikletosën përfaqësuesin e qeverisë|TopNews
17/05 23:10
Politiko | ‘Ti je një turp i madh, je injorant’ Plas keq sherri mes Tares dhe Yzeirit | Top News
17/05 23:04
Politiko | ‘Butrinti nuk ka nevojë për shuma kaq të çmenduara, pra për 21 mln dollarë’ | Top News
17/05 23:03