Politiko | Qori: Partitë aktuale janë në gjysmë aleancë kriminale | Top News
15/01/2022 00:03

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë. Moderator: Alfred Lela

Politiko | Zgjedhjet e pjesshme më 6 mars! Çfarë do të ndodhë me bashkitë pa kryetarë? | Top News
22/01 00:30
Politiko | ‘Shkodrën do e marri PD, jo Rama’, Spaho flet me bindje të plotë | Top News
21/01 23:54
Politiko | Zyla: Berisha politikisht ka qenë gjithmonë një hap përpara Bashës | Top News
21/01 23:54
Politiko | Bashkitë pa kryetarë, Spaho? Ai që mbledh më shumë vota, të kandidojë | Top News
21/01 23:52
Politiko | A do të ndihmojë LSI në mbledhjen e votave për 6 bashkitë pa kryetarë | Top News
21/01 23:51
Politiko| Spaho: Në të gjashta bashkitë betejën e kemi me Edi Ramën, Shkodra objektivi ynë |Top News
21/01 23:50
Politiko | Sefa: Edi Rama bëri aleancë me krimin, por nuk e mori dot kurrë Shkodrën | Top News
21/01 23:49
Politiko | ‘Rama ka bërë aleanca me krimin dhe prap nuk mundi të marrë Shkodrën’ | Top News
21/01 23:46
Politiko | Kume: Gjyqi do të ndajë situatën në Partinë Demokratike | Top News
21/01 23:33
Politiko | ‘Kur Berisha deklaroi se do bëhej kryeministër, u mbush urgjenca e spitalit’ | Top News
21/01 23:26
Politiko | ‘Kështu është kur nuk thoni të vërtetën’, Spaho ‘provokon’ Sefën, vijon debati | Top News
21/01 23:22
Politiko| Spaho tregon pamjet nga protesta e dhunshme, agravohet debati mes tij dhe Sefës |Top News
21/01 23:20
Politiko| ‘Këtë statutin e miratuar se ka parë njeri’, shpërthen debati mes Spahos e Sefës |Top News
21/01 23:17
Politiko| 6 marsi, Spaho: Nuk i kemi zgjedhur kandidatët, procesi do të bëhet me ‘primare’ |Top News
21/01 23:16
Politiko | Spaho: Vota e zgjidh problemin, do të bëhet siç do anëtarësia e PD | Top News
21/01 23:15
Politiko | Spaho sjell pamje nga protesta e dhunshme e 8 janarit, debaton me Sefën | Top News
21/01 23:10
Politiko | Kume, ‘Berisha e Basha kanë bërë gjithçka vetëm për veten e tyre’ | Top News
21/01 22:41
Politiko | ‘Berisha është politikan kaosi’ Debat i ashpër mes Spahos e Sefës | Top News
21/01 22:40
Politiko | Kume: Nga këto zgjedhje priten rezultate që do t’i shërbejnë politikës | Top News
21/01 22:39
Politiko| Spaho: Opozita ka qenë shtojcë e Edi Ramës, nuk mund të vazhdojë e njëta situatë |Top News
21/01 22:38