Plas DEBATI! Bejko: Basha kandidati nga PD për Kryeministër! Alibali zbulon çfarë pritet…-Top Talk
22/05/2024 16:44

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Alternativat e bashkimit të PD sipas Alfred Lelës/ Parashikimi për Euro2024 – Top Talk
14/06 17:44
Nesër ndeshja Itali-Shqipëri! Jetmir Halilaj parashikon çfarë pritet… – Top Talk
14/06 17:37
Halilaj: Kroacia është e frikshme! Shqipëria në grupin më të vështirë që ka pasur… – Top Talk
14/06 17:36
Nesër ndeshja me Italinë, a do jetë fati me Shqipërinë këtë Euro 2024? Flet Halilaj… – Top Talk
14/06 17:35
Alfred Lela zbulon gjithçka pritet pasi Berisha mori vulën: Ftesa për bashkim dhe opsionet…
14/06 17:07
Përtej Berishës dhe Bashës, kandidati për kryeministër nga PD? Përgjigjet Alfred Lela – Top Talk
14/06 17:03
“Berisha është i zgjedhuri në PD”, Alfred Lela reagon ndaj Ambasadës së SHBA – Top Talk
14/06 17:02
‘Oferta’ ndaj deputetëve të Bashës! Ja çfarë zbulon Lela – Top Talk
14/06 17:00
Bejko vendoset para zgjedhjes së vështirë! A do shkojë pas Berishës nëse…
13/06 17:41
Kikia: Berisha nuk shkon dot në pushtet dhe as nuk e rrëzon dot Ramën…
13/06 17:41
Berisha duhet të tërhiqet nga alternative qeverisëse! Bejko, Kikia e Alibalo diskutojnë… -Top Talk
13/06 17:41
Basha shpëton me heqjen e vulës, ka qenë mbi komardare! Përplasje mes të ftuarve
13/06 17:20
“Jeni pranë një kufome, ka vdekur Berishizmi”, Nxehet debati mes Alibalit dhe Bejkos
13/06 17:20
Shpërthen Bejko: Berisha është ende në bugr! Kikia: Bashkim, por kanë rrjedhur shumë ujëra..
13/06 17:20
Plas DEBATI! Bejko: Nuk shkoj te Berisha e nëse bashkohet me Bashën, vula në Gjykatë… – Top Talk
13/06 17:13
Bomba e Ngjelës; Çfarë fshihet pas bashkimit të PD/ Murrizi shpërthen ndaj Bashës – Top Talk
12/06 17:35
Murrizi: S’mund të bëjmë pazare me deputetët e Bashës për vendet në lista… – Top Talk
12/06 17:18
Berisha ndahet nga Meta? Murrizi: Ja pse duhet të shkëputet…
12/06 17:10
Shpërthen keq Murrizi: Pushteti i pisët me Benetër, shejtanër, kecër, Luler…
12/06 17:08
Ngjela: Ja pse Beleri nuk del dot nga burgu! Rama e ka në dorë për…
12/06 16:54