Plas “BOMBA”: Ka emra poltikanësh të tjerë në dosjen e SPAK për lidhje me krimin… – Top Talk
20/05/2024 16:33

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Strategjia e PD për alternativa, Alizoti i zbulon të gjitha… Surpriza për ndeshjen… – Top Talk
24/06 17:37
“Spanja ekipi më brilant, Franca në një nivel të lartë”, komenton Euro2024 gazetari Halilaj
24/06 17:12
“Shqiponjat” në Gjermani! Atmosfera LIVE pak orë para ndeshjes Spanjë-Shqipëri…-Flet Tufa
24/06 17:12
‘U bashkuam apo jo është një psikozë, opozita duhet të gjejë alternativa’! Flet Alizoti – Top Talk
24/06 16:59
Alizoti bën thirrje për figura të reja serioze në PD!
24/06 16:55
Lufta e brendshme në PD mbaroi, duhet të ndërtojë partinë, ja strategjia! -Flet Alizoti
24/06 16:55
A do të bashkohet PD?! Alizoti bën deklaratën e fortë…
24/06 16:55
Zbulohet pse u nda Meta nga Monika! Pazaret e pista për dialogun Kosovë-Serbi – Top Talk
21/06 17:27
Habit Zeka: Serbët duhen çuar te Kisha e Laçit! Andoni: Kurti duhet të jetë transparent për…
21/06 17:10
Shpërthen Milaim Zeka: Ja pse BE-së i intereson zbrazja e Kosovës… – Top Talk
21/06 17:07
Milaim Zeka zbulon për herë të parë çfarë u tha në takimin e Biden me Thaçin dhe…
21/06 17:06
Pazari i shëmtuar! ‘BE po blen 6 muaj kohë nga Kosova dhe Serbia’, e zbulon Koci – Top Talk
21/06 16:59
Një grua tjetër mes çiftit Meta-Monika? Milaim Zeka çudit me deklaratën e fortë… – Top Talk
21/06 16:58
Divorci Meta-Monika! Zeka: Kur ta arrestojnë, ja çfarë do i thotë Gjykatës… – Top Talk
21/06 16:55
Milaim Zeka plas “BOMBËN”, shkaku i ndarjes Meta-Kryemadhi, e fshehta që… – Top Talk
21/06 16:33
PS përballë opozitës, çfarë pritet sipas Spiropalit/ Gjekmarkaj ftesë për bashkim… – Top Talk
20/06 17:35
Nga bashkimi i PD, Basha me parti të re te Berisha! Gjekmarkaj flet për fitoren në zgjedhje
20/06 17:23
Gjekmarkaj: Iu bëjmë thirrje edhe Socialistëve për t’ju bashkuar opozitës, presim fitore në 2025
20/06 17:10
Basha ndryshon mendim, shpreh alternativën! Gjekmarkaj shpërthen në kritika… – Top Talk
20/06 17:09
Spiropali: Slogani i opozitës do ishte; Mbani Amerikën, Saliun nuk e lëshojmë… – Top Talk
20/06 17:04