Përparim Kabo në Top Talk rrëfen kodin mafioz të politikanëve shqiptarë
08/10/2019 16:42

Profesori i shquar Përparim Kabo ishte sot i ftuar në Top Talk ku foli për zgjedhjet në Kosovë, efektin e tyre dhe figurën dhe sfidat që presin Albin Kurtin. Por gjatë kësaj bisede me Gazetarin Denis Dyrnjaja, z.Kabo foli edhe për stadin politik në Shqipëri, paaftësinë për të bërë zgjedhje të gjithëpranuara. Profesor Kabo flet edhe për gjuhën shantazhuese që flasin politikanët shqiptarë me njëri tjetrin dhe mundësinë e zgjidhjes së kësaj situate.

Frrok Çupi në Top Talk: E ardhmja politike e Metës drejt zeros. Njeri që nuk njeh shtetin
27/11 16:35
Guvernatori Sejko në Top Talk: Pandemia rriti borxhin publik dhe kreditë e këqija
26/11 17:17
Top Talk: Astrit Patozi zbulon polin e tretë që do rivalizojë PS, PD e LSI-në
25/11 16:02
Top Talk: Nishani pro Metës për referendumet dhe kundër Republikës Presidenciale
24/11 16:40
Denoncimi i Pedagogut në Top Talk: Po përdorin fëmijët dhe viktimat në mungesë të alternativave
23/11 17:22
Nazarko në Top Talk: Nevojitet kohezion politik për çështjen e Kosovës. Roli i Bashës pa ndikim
20/11 16:29
Majko në Top Talk:Në Kosovë nuk ka patur luftë civile. Rambujeja është prova e unitetit ndërshqiptar
19/11 16:51
Milaim Zeka në Top Talk: Lulzim Basha personi që ka mbledhur më shumë prova kundër UÇK-së
18/11 16:30
Top Talk: “Bashagate”! Përse hesht kreu demokrat?! Reagojnë analistët
17/11 16:57
Angjeli në Top Talk: Ja sa do rriten pagat. Rimbursim ilaçesh për të sëmurët covid. Buxhet antikrizë
16/11 16:56
Zheji në Top Talk: Top Channel “asi” përcaktues për zgjedhjet
13/11 16:30
Ylli Manjani në Top Talk: ‘Shtëpia e Verdhë’ sajesë e shërbimit sekret serb
12/11 16:44
Top Talk: Belinda Balluku e prerë, nuk anulohen konçensionet. Basha bën demagogji
11/11 17:09
Top Talk: LSI e vetme në zgjedhje?! Ja çfarë thotë Luan Rama
10/11 17:08
Top Talk: Denada Toçe kundër karantinimit. Ata që nuk respektojnë masat injorantë që rrezikojnë
09/11 16:40
Çupi në Top Talk: Meta një president që del përtej postit dhe moralit, duhet kufizuar me ligj
06/11 16:48
Milaim Zeka në Top Talk: Ja gabimi i pafalshëm i Thaçit për Gjykatën Speciale
05/11 16:38
Top Talk zgjedhjet SHBA: Bashkurti nevojitet maturi, Arlind Qori: Tump mediokër, Bideni lodhur
04/11 16:49
Top Talk: Terror në Vienë, zgjedhje në SHBA. Dëshmi nga ngjarja, analizë për garën Trump-Biden
03/11 17:52
Top Talk: Baton Haxhiu i kërkon publikisht Ilir Metës, flit me emra, boll me nënkuptime e shantazhe
02/11 16:55