Pazari i shëmtuar! ‘BE po blen 6 muaj kohë nga Kosova dhe Serbia’, e zbulon Koci – Top Talk
21/06/2024 16:59

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Zgjedhjet presidenciale Trump-Biden, çfarë pritet pas atentatit? Flasin Lumaj & Nesho
15/07 17:40
Reagimi i Trump ndaj atentatit do ta bëjë më të dashur këto zgjedhje! -Flet Nesho
15/07 17:36
Atentati ndaj Trump! Avokati shton dyshimet çfarë fshihet pas autorit 20 -vjeçar…
15/07 17:34
Kadilli kundër të gjithëve; Protestat me regji dasme! E vërteta e atentatit ndaj Trump
15/07 17:31
Plumbi i kapi veshin, si i shpëtoi Trump atentatit dhe kush fshihet nga pas…
15/07 17:18
Basha dhe Alibeaj me parti të re? Kadilli: Nuk i duhen as dreqit, po lëpijnë për…
15/07 17:11
Shpërthen Kadilli: Nga Protestat e Berishës si dasma, te partitë e reja nga PD…
15/07 16:54
Kadilli i çjerr maskën Bashës: Ka lexuar skenaret e Berishës, mos më ngatërroni me nivelin e tij!
15/07 16:52
Kadilli: Rama & Berisha 30 herë nuse! Protesta u bë për demostrim force me orar dhe…
15/07 16:51
Spanjë-Angli/ Kush e fiton Euro 2024? Halilaj: Një finale pa surpriza… – Top Talk
12/07 17:38
Nga zhgënjimet deri te surprizat e Euro 2024/ Zbërthen gjithçka Jetmir Halilaj
12/07 17:27
‘Parashikimi Spanjë-Angli, në finale nuk fiton skuadra që luan mirë’, flet Halilaj
12/07 17:26
Bido shpërthen ndaj djalit të Belerit: Nuk mund të jetë as kandidat por as…
12/07 17:08
Bido: Tavo mund të marrë vota përtej komunitare, por ja çfarë pritet në Himarë
12/07 17:06
Himara mbi 85% shqiptarë, kush duhet të fitojë zgjedhjet? Zbërthen gjithçka Bido – Top Talk
12/07 16:49
‘Absurde, thirren për të votuar dy kandidatë grek në Bashkinë e Himarës!’, Bido
12/07 16:46
Basha po i lutet Berishës për…Pak orë nga Protesta, tubimi si kurrë më parë! – Top Talk
11/07 17:25
Idrizi: Për herë të parë po institucionalizohet çështja e Ligjit të Luftës me frymë miqësore
11/07 17:14
Ligji i Luftës mbahet për pronat e Çamërisë? Ja si qendron e vërteta, zbërthen Idrizi… – Top Talk
11/07 17:13
“Çështja e parë që duhet të ulemi me Greqinë është Ligji i Luftës, ja çfarë pritet”, Idrizi
11/07 17:07