Pasi Dalina i dedikoi letër gjoksit, Romeo surprizon dhe i dedikon letrën by**ës – Më lër të flas
17/12/2022 21:15

Autorë dhe moderator: Donald dhe Romeo Veshaj E ftuar: Dalina Buzi Në finale e sezonit të dytë të “Më lër të flas” Donald dhe Romeo Veshaj vijnë me shumë surpriza duke sjellë intervista ekskluzive. Dalina Buzi vjen me një rrëfim të sinqertë dhe pafiltra. Ajo flet për të gjitha kritikat që po i bëhen në lidhje me komentet apo pikët që jep si anëtare jurie në DWTS. Dalina ndalet dhe sqaron të gjithë debatin e ashpër që pati me Jeri Lalaj duke i vendosur pikat mbi “i”.

Batuta e papritur e Romeos, vë në siklet Ilirin… – Më lër të flas
25/03 16:46
Donaldi për Ilirin: “Jemi takuar fshehurazi si dashnore…” – Më lër të flas
25/03 16:46
Xhensila Pere futet në BBVIP? Maestro: Do isha fokusuar tek sytë e saj – Më lër të flas
25/03 16:46
Donaldi ia plas në sy Maestros: Ja kush ta bënte zap ty në BBVIP – Më lër të flas
25/03 16:45
E papritur, Donaldi & Iliri përballen për herë të parë pas ‘Big Brother’ – Më lër të flas
24/03 23:31
Sa i duhet një çifti të ri me pagë mesatare të blejë një shtëpi në Tiranë? – Më lër të flas
24/03 23:30
Si e sheh Luizin në BBVIP? Ilir Shaqiri bën përshkrimin e papritur – Më lër të flas
24/03 23:30
Ilir Shaqiri bën krahasimin BBVIP1-BBVIP2: “Ne kurrë s’kalonim në ofendime…” – Më lër të flas
24/03 23:30
‘Luftë’ në rrugët e Tiranës, takimi Donald-Iliri çudit kalimtarët! – Më lër të flas
24/03 23:30
Performanca e Maestros ndez studion, ja si reaguan të ftuarit! – Më lër të flas
24/03 23:30
Stand Up Comedy/ Denis Taullaj çel garën për çmimin 10.000 euro! – Më lër të flas
24/03 23:30
Pas BBVIP, Maestro flet për herë të parë për periudhën e errët – Më lër të flas
24/03 23:30
Romeo apo Donaldi do iki nga Shqipëria? Grida Duma ‘vjen’ ndryshe në studio – Më lër të flas
24/03 23:30
Mes Oltës dhe Kiarës, ja kush del këtë javë sipas Ilir Shaqirit! – Më lër të flas
24/03 23:30
Xhensila Pere: “S’më dilte rroga, ndaj emigrova në Amerikë…” – Më lër të flas
24/03 23:30
Do jetë pjesë “L’isola dei famosi”? Ilir Shaqiri shuan kureshtjen – Më lër të flas
24/03 23:30
A ia dha lekët që i premtoi Sabianit? Iliri e thotë troç! – Më lër të flas
24/03 23:30
Aktivisti i njohur: “Skllavopronarë, ja me sa lekë i mbajnë njerëzit në punë” – Më lër të flas
24/03 23:30
S’ishin takuar që pas finales së BBVIP1, Donaldi: “Ja ç’bëja ndërkohë” – Më lër të flas
24/03 23:30
Pse po ikin nga Shqipëria? Ndizet debati mes të ftuarve! – Më lër të flas
24/03 23:30