Opioidet më vdekjeprurësit në Europë
26/06/2019 19:57

Opioidet, veçanërisht heroina, mbetet droga kryesore për të cilën njerëzit në Europëmarrin trajtim, me gjurmët e tyre që janë të pranishme edhe në pjesën dërrmuese të overdozave fatale në rajon.

Top News – Rregullat për në xhami/ Nuk lejohen persona mbi 65 vjeç
13/07 22:30
Top News – Raporti i Eurostat/ Shqiptaret me jetëgjatët në Ballkan
13/07 22:29
Top News – Opozita, listat e hapura/ “Rama prishi marrëveshjen”
13/07 20:48
Edicioni Informativ, 13 Korrik 2020, Ora 19:30
13/07 20:42
Top News – Aplikime për 300 policë/ Deri në 10 gusht pranohen kandidatë
13/07 20:41
Top News – Ikën kreu i apelit/ Vettingu e rrezon për herë të dytë
13/07 20:31
Tërmeti, rihapet aplikimi/ Durrës, tjetër mundësi për ata që mbetën pa banesë nga 26 nëntori
13/07 20:30
Top News – 6 orë në Hagë/ Thaçi: Do rikthehem përsëri
13/07 20:28
Top News – Kosovë, edhe dy deputetë/ Të infektuar nga koronavirusi
13/07 20:27
Top News – Çifti ironizon portalet/ Bashkëjetesa mes Jonidës e Romeos!
13/07 20:25
Plazhi i Darzezës mbushet me pushues/ Ruhet distancimi fizik, çadrat 4-5 metra larg me njëra tjetrën
13/07 20:18
Hetimi i Tirana-Bylis/ Komisioni i etikës me dosje voluminoze, si janë vendosur bastet në atë takim
13/07 20:17
Si gjithë të tjerët/ Përkujtohet në 100 vjetorin e lindjes ish drejtoresha e shtëpisë së fëmijës
13/07 20:14
Kosovë, maska e detyrueshme/ Duhet ta mbajnë të gjithë në ambientet publike
13/07 20:12
Kosovë, vota me lista të hapura/ Zgjedhësit përdorin numrat për të votuar partitë dhe kandidatët
13/07 20:11
Pushime patriotike/ Mbyllja e kufijve nga pandemia na ka detyruar të qëndrojmë në vend
13/07 20:07
Opozita heq dorë nga pragu 5%/ Shumica socialiste kërkon kohë për të vendosur
13/07 19:51
Përfundon hetimi i Metës/ Komisioni merr si provë edhe raportin e Venecias
13/07 19:49
Meta kthen ligjin që ndëshkon median/ “Cënon të drejtën për informim dhe lirinë e shprehjes”
13/07 19:47
Në vështirësi për analizën e Covid/ Të afërmit e të sëmurëve kërkojnë që të verifikohen
13/07 19:44