Mustafa Nano në Top Talk Rama të rikthejë “peshat e rënda” në qeveri, Basha idiot i dobishëm
16/09/2020 16:40

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Basha po i lutet Berishës për…Pak orë nga Protesta, tubimi si kurrë më parë! – Top Talk
11/07 17:25
Idrizi: Për herë të parë po institucionalizohet çështja e Ligjit të Luftës me frymë miqësore
11/07 17:14
Ligji i Luftës mbahet për pronat e Çamërisë? Ja si qendron e vërteta, zbërthen Idrizi… – Top Talk
11/07 17:13
“Çështja e parë që duhet të ulemi me Greqinë është Ligji i Luftës, ja çfarë pritet”, Idrizi
11/07 17:07
Shpërthen Gjekmarkaj: S’ka akuzë konkrete ndaj Berishës, nuk krahasohet me Ahmetajn – Top Talk
11/07 16:57
Gjekmarkaj paralajmëron: Protesta sonte kalon edhe 20 shkurtin/ Përgatitjet për Zgjedhjet 2025
11/07 16:56
Protesta sonte për lirimin e Berishës & kundër SPAK?! Përgjigjet Gjekmarkaj – Top Talk
11/07 16:55
Habit Gjekmarkaj: Basha po dërgon lutës te Berisha për t’i gjetur akomodim… – Top Talk
11/07 16:54
Murrizi i ashpër: Jam kundër qeverisë teknike sepse s’ka… Ja pse u nda Basha-Alibeaj – Top Talk
10/07 17:33
Deklarata të forta: Sulmi i Serbisë ndaj Kosovës, ja hapi i radhës… – Top Talk
10/07 17:26
Nesho paralajmëron: Situata kritike, po i vendosin FLAKËN Ballkanit… – Top Talk
10/07 17:21
Deklarata e fortë: Vuçiç pret sinjal nga Putin për të goditur Kosoven… – Top Talk
10/07 17:06
Murrizi lëshon gojën, ja kë merr zvarrë! Edhe qentë nëse bëhen Ministra, ndahen – Top Talk
10/07 16:59
Murrizi bën thirrjen e fortë: Nesër ftoj në protestë të gjithë demokratët! Ironia ndaj Veliajt…
10/07 16:57
Shpërthen Murrizi: Ta marrin prej brekësh Ministren e Shëndetësisë e ta pjekin me… – Top Talk
10/07 16:56
Murrizi: Luli i mori vulën Alibeajt dhe u ndanë, ja si do krijohen partitë e ndara… – Top Talk
10/07 16:55
Deklaratat “BOMBË” figurat e reja në PS/ Beleri mbetet pa… Flasin Xhafaj dhe Hazizaj – Top Talk
09/07 17:32
Avokati zbulon përgjigjen për lejen që ka kërkuar Beleri/ Ja pse Beqaj u arrestua tani – Top Talk
09/07 17:21
Etjen Xhafaj i zbulon të gjitha: Nga ndryshimet në qeverinë Rama te zgjedhjet 2025 – Top Talk
09/07 17:11
“Të tjerë hanë kumbulla, himariotëve iu mpihen dhëmbët”, Sokol Hazizaj komenton… – Top Talk
09/07 16:57