“Mos na bëj militanin këtu”, debati i fortë Ndreca-Koka: Pse hidheni përpjetë?
16/03/2023 21:59

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Sulm terrorist kundër Top Channel! Kush janë autorët? – Top Story
28/03 00:10
Kush i qëlloi plumbat mbi Top Channel? Edi Rama flet pas ngjarjes së rëndë – Top Story
27/03 23:15
Bollino ngre zërin kundër mediave: Disa gazetarë fërkuan duart për sulmin ndaj Top Channel
27/03 23:02
Apeli i fortë i Lalës: Mos kapni vetëm autorët, ndaloni atë që urdhëroi plumbat mbi TCH
27/03 23:00
Shpërthen Bollino: Njerëzit protestuan për Luizin, nuk vijnë të jenë pranë Top Channel
27/03 22:49
“Berisha denoncoi pronarët”, Bollino: Sulmi me armë ndaj Top Channel 3 ditë pas deklaratave
27/03 22:48
Sulmi me armë ndaj TCH, Bollino: Në Itali ka edhe gazetarë të vrarë jo vetëm sulme
27/03 22:47
Lesi: Ndaj TCH u krye akt terrorist, televizioni denoncoi ministra dhe zyrtarë të lartë
27/03 22:47
Zheji: U trondita, të gjithë morëm nga një plumb kallashnikovi nga të shtënat në Top Channel
27/03 22:38
Nikolla flet për sulmin ndaj Top Channel: Solidarizohem me ju për ngjarjen e rëndë
27/03 22:38
Rama ikën nga studio: Vazhdoni debatet aty, unë do iki të shoh ndeshjen e Shqipërisë
27/03 22:22
Rama siguron gazetarët e Top Channel: Vazhdoni me kurajo, askush nuk ka për t’iu cënuar
27/03 22:21
Rama: Unë dhe qeveria jemi shënjestër e Top Channel, s’ju kemi thënë asgjë për kritikat
27/03 22:21
Rama me tone të forta për pronarët e mediave: Me akuza në Prokurori nxjerrin në protesta gazetarët
27/03 22:17
E fortë, Rama: Denoncuat me prova zyrtarët e lartë, e vlerësoi që nuk drejtuat gishtin pas plumbave
27/03 22:16
Shpërthen Rama: Jam i neveritur nga kjo gjuhë mediatike, më lini të flas
27/03 22:15
“Sapo dezinformove”, Rama përplaset me Klodiana Lalën live për sulmet ndaj mediave
27/03 22:04
Rama: Përgëzoj Top Channel për vetëpërmbajtjen, nuk drejtuat gishtin tek askush
27/03 22:03
I ke quajtur mediat “kazanë”, Duma pyet Ramën për gjuhën fyese që e përplasi me gazetarët
27/03 22:02
“Media më e lirë se kurrë”, Rama: Dy ngjarjet e fundit krime të dhunshme
27/03 21:59