Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti një hipokrit i dashuruar me Edi Ramën
26/11/2021 16:38

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Krimi mes të miturve, viktima dhe autorë – Top Talk 26 Maj 2023
26/05 17:25
Laci: Ku e mësojnë fëmijët shantazhin që filmojnë shoqen e klasës dhe e shantazhojnë?
26/05 17:21
Hoxha: Abuzime seksuale, fëmijët bien në rrjetë e peshkimit në rrjetet sociale – Top Talk
26/05 17:18
Laci: Jo libra, por TikTok, modeli që ndjekin të rinjtë sot – Top Talk
26/05 17:18
Avokati Qafa sjell rastin e 16 vjeçarit që u konfliktua me të atin dhe e plagosi – Top Talk
26/05 17:17
“Skifter në Spanjë”, “droga”, “krimi”, tekstet e këngëve që dëgjojnë adoleshentët – Top Talk
26/05 17:17
Laci: Adoleshentët blejnë thika-flutur në TikTok – Top Talk
26/05 17:17
“Taksist ishte mësuesi i vrasësve”, Laci sjell detaje nga vrasja e adoleshentit në Gramsh – Top Talk
26/05 17:16
Krimet mes të miturve, Qafa: Merremi me rehabilitimin dhe jo me parandalimin – Top Talk
26/05 17:16
Hoxha tregon rastet: hashash që 10 vjeç, të mitur të rekrutuar nga kriminelët – Top Talk
26/05 17:16
Rikthimi i Lulzim Bashës me teza të vjetra – Top Talk 25 Maj 2023
25/05 17:18
Oketa: Rikthimi i Bashës, manovër që e dëmton vetë atë – Top Talk
25/05 17:15
Skënderi: Të rinjtë në PD sot bëjnë fotokopje në katin e tretë – Top Talk
25/05 17:14
Lami: Berishizëm brenda PD, reforma e vështirë – Top Talk
25/05 17:14
Oketa: Bashën s’e bëri Berisha kryeministër, mbase e bën Rama – Top Talk
25/05 17:13
Skënderi: Historitë me tradhtarë e diversantë në PD, tashmë janë barsaletë – Top Talk
25/05 17:13
Lami: Berisha e Basha do shpartallohen më shumë në 2025-ën – Top Talk
25/05 17:13
Skënderi: Basha di të zvarritet, jeton me procedurë dhe po përgatit pengmarrjen e radhës – Top Talk
25/05 17:12
Politika majtas-djathas pas zgjedhjeve të 14 majit – Top Talk 24 Maj 2023
24/05 17:19
Milaim Zeka: Në Shqipëri ka ende Kanun, imagjinoni si na percepton Perëndimi – Top Talk
24/05 17:16