Milaim Zeka në Top Talk: Albin Kurti kurth për Edi Ramën. Synon të përplasë Shqipërinë me Serbinë
25/06/2021 16:42

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Përparim Kabo në Top Talk: Boll gënjyem veten. Kjo nuk është demokraci. Ja çfarë duhet!
24/09 16:31
Shkëlqim Hajdari në Top Talk: Dënimi i Llallës sukses. Paralajmëron ndryshime kushtetuese
23/09 16:34
Top Talk: Adriatik Doçi numëron çështjet që mund çojnë Berishën në burg, Bledian Koka të Bashës
22/09 17:08
Top Talk: Targat, reciprocitet apo shkak për luftë mes Kosovës e Serbisë?!
21/09 16:57
Top Talk: Qeveria drejt censurës apo rregullit informativ?!Flasin Yzeiri, Mhilli e Gjoni
20/09 17:25
Top Talk: Përtej Berishës e Bashës. Në PD së shpejti një lëvizje e re qytetare
17/09 16:39
Arben Malaj në Top Talk: Programi i ri I qeverisë nuk prodhon qumësht por hirrë
16/09 16:43
Top Talk: Merkel flet nga Shqipëria për mbjelljen e një peme të posaçme. Komentojnë analistët
14/09 16:39
Top Talk: Në PD pllakos heshtja. Demokratët mes Bashës dhe Berishës
13/09 16:37
Top Talk: Sokol Olldashin e vranë. Berisha t’i vendosë një tufë lule te varri e t’i kërkojë falje
10/09 16:52
Petro Koçi plas bombën. Në PS mund të ketë ministra të korruptuar. SPAK-u të hetojë
09/09 17:28
Murrizi në Top Talk: Berisha është halli më i madh i Bashës. Të dy bashkë halli i PD-së
08/09 16:33
Top Talk:Emërimet me gisht të Edi Ramës në parti e qeveri. Flet Sekretari Dixhital i PS Etien Xhafaj
07/09 16:41
Bamir Topi në Top Talk: Lulzim Basha një politikan pa karakter. Berisha në Parlament bonus per Ramën
06/09 16:33
Patozi në Top Talk: Berisha duhet të kishte iku që në 2013-ën. Në PD ka naive ose hipokritë
03/09 16:38
Top Talk: Arben Malaj paralajmëron trazira në Vlorë. Vendi me mbretëri kryeministrore
02/09 16:48
Top Talk: Lefter Koka lë mandatin e deputetit. Berisha nën presion
01/09 17:07
Top Talk: Prof Kabo telendis keq politikanët. Drejtësia po shkon drejt Gjirit të Lalëzit
30/07 16:12
Top Talk: Milaim Zeka dy “Shuplaka” publike për Edi Ramën e Albin Kurtin
29/07 16:29
Genc Burimi në Top Talk: Goditjet e SPAK të telekomanduara. Rama servil i amerikanëve
28/07 16:09