Loja me tinder, Adrola Dushi del çift me Mevlan Shabën nga “Më lër të flas”
13/05/2022 23:00

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv.

Lot & emocione të forta! Donaldi dhe Semi përballë njëri-tjetrit, Agron Llakaj vjen me rrëfim prekës
20/05 23:30
“Mos duaj se do vuash si Donaldi”, Romeo këshillon Semin në “Më lër të flas”
20/05 23:15
Donaldi merr Elgitin & i këndon këngën këngën e Semit: “Idiot” – Më lër të flas
20/05 23:15
Loja ping-pong, Semi & Donaldi përballë pyetjeve të vështira! Ja si përgjigjen – Më lër të flas
20/05 23:15
Sa herë ka rënë në dashuri? Donaldi e thotë hapur! – Më lër të flas
20/05 23:15
Donaldi sjell versionin e tij të këngës “Mos u kthe”: “Ke me u martu me mu!” – Më lër të flas
20/05 22:45
Semi ia përplas në sy Donaldit: “U gëzova që s’fitove BBVIP” – Më lër të flas
20/05 22:45
Hija e Semit e ndjek Donaldin kudo edhe pas BBVIP, ja çka ndodhur – Më lër të flas
20/05 22:45
“I shkruajta unë se ishte keq”, Semi tregon si u pajtua me Donaldin – Më lër të flas
20/05 22:45
“U përfolën se mund të ishin çift në BBVIP” Semi & Donaldi njëzëri: Shumë e shpifur – Më lër të flas
20/05 22:45
Semi & Donaldi zbulojnë detaje se si është raporti i tyre tani – Më lër të flas
20/05 22:45
Donaldi & Bora u shfaqën bashkë në një tavolinë, Semi sqaron situatën – Më lër të flas
20/05 22:45
“Më shoqëronte Bora”, Semi zbulon prapaskenat e këngës që i dedikoi Donaldit – Më lër të flas
20/05 22:45
Semi Jaupaj performon “Mos u kthe” në “Më lër të flas”
20/05 22:45
“Nga Sali Berisha tek Flor Mumajesi” Romeo & Agroni imitojnë personazhet e njohur – Më lër të flas
20/05 22:15
“Jam aktori më i paguar”, Agron Llakaj flet për rrogën e tij në “Më lër të flas”
20/05 22:15
Mes lotësh, Donaldi lexon letrën për herë të parë që i dërgoi Agronit gjatë BBVIP – Më lër të flas
20/05 22:15
Emocionuese! Donaldi & Romeo përloten kur takojnë Agron Llakën – Më lër të flas
20/05 22:15
Rrëfehet Agron Llakaj:“Unë e zgjodha Altin Bashën regjisor të Portokalli,ai humbi respektin për mua”
20/05 22:15
Pëlqente Rajmonda Bulkun, Agroni: E kam parë 12 herë brenda një jave filmin e saj – Më lër të flas
20/05 22:15