Libri Bashës në Top Talk: Açka e cilëson manifest politik, ndërsa Yzeiri si pamflet qesharak
23/03/2021 16:51

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: Apeli i Dukës për Bashën. Prano humbjen, hap partinë e lejo zgjedhjet e vërteta në PD
06/05 16:36
Top Talk: Bledi Mane provokon Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Ja çfarë i zbulon…
05/05 16:26
Top Talk: Adrian Çela rrëzon pretendimet për manipulimin e zgjedhjeve. Në burgje fitoi opozita
04/05 16:02
Top Talk:Shkarkimi i Metës i pritshëm për juristët.Tejkaloi kompetencat e cënoi marrëdhëniet me SHBA
03/05 16:25
Top Talk:Nard Ndoka nuk do të jem më Kryetar i PDK, fajëson Bashën dhe strategjinë e tij për humbjen
30/04 17:01
Yzeiri në Top Talk: Nuk ka justifikime për Ramën. Të nisë procedurat për shkarkimin e Metës
29/04 16:41
Imami në Top Talk: Berisha duhet të flasë, është pro apo kundër largimit të Lulzim Bashës si kryetar?!
28/04 17:01
Top Talk: Meta humbi “Referendumin Anti-Rama”. Do japë dorëheqjen presidenti?!
27/04 19:21
Top Talk: Kërkohet Dorëheqja e Bashës. Dështoi në zgjedhje
27/04 17:47
Top Talk: Kulluri ironizon rëndë Bashën që reklamon humbjen e zgjedhjeve si fitore
26/04 17:54
Ilir Yzeiri në Top Talk: Populli më i emancipuar në zgjedhje se politikanët
25/04 17:56
Top Talk-Abilekaj: PD-LSI fitojnë zgjedhjet, Nazarko: rezultat i ngushtë, përcaktuese PSD e Doshit
23/04 16:55
Top Talk:Flet Zv/Dr i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Kemi marrë masa që Elbasani mos përsëritet
23/04 16:45
Top Talk: Sherri mes kandidatëve të PS në Durrës?! Rrëfehet Alban Xhelili
22/04 15:59
Frrok Çupi në Top Talk: Të arrestohet Ilir Meta. Presidenti bëri thirrje për armatosjen e popullit
21/04 16:39
Top Talk: Astrit Patozi ka një mesazh paralajmërues para zgjedhjeve për Metën, Ramën e Bashën
20/04 16:41
Top Talk: A do pranoje ftesën e Lulzim Bashës për të kandiduar?! Ja përgjigjja e Dr.Najada Çomos
19/04 16:28
Rama e Basha ndajnë edhe analistët. Artur Zheji e Frrok Çupi përballen fort në Top Talk
17/04 16:22
Top Talk: Dashamir Shehi tregon cili është suksesi më i madh i qeverisë Rama.
16/04 17:08
Top Talk: Ulsi Manja i përgjigjet Presidentit. Meta të presë së pari duart e LSI-tëve që blejnë vota
15/04 16:50