Lëmshi i madh brenda PD! Debat në studio mes Gurakuqit, Këlliçit, Sejaminit e Açkës|Politiko TopNews
03/12/2021 23:40

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë. Moderator: Alfred Lela

Politiko| Zgjedhjet lokale! Ç’ndodh me PD? Debat mes Ristanit, Qafokut, Gashit e Agalliut |Top News
18/01 00:30
Politiko| Agalliu: Gazi i hedhur nga policia ishte mbytës, u ngjitëm në tarracë këmba doras |TopNews
17/01 23:44
Politiko | Protesta e 8 janarit, Agalliu: Situatë e frikshme, policia duhet të ndërhynte | Top News
17/01 23:42
Politiko | Gashi: Në këtë moment, fituesi i vetëm është Edi Rama | Top News
17/01 23:40
Politiko | Ristani: Nëse kryetari nuk e çon partinë në qeveri, duhet të dorëhiqet | Top News
17/01 23:40
Politiko | Qafoku: Kurdo që të jenë zgjedhjet, PS është e avantazhuar | Top News
17/01 23:39
Politiko | Agalliu: Në bashkitë ku do të ketë zgjedhje, PD ka përgatitur një plan masash | Top News
17/01 23:37
Politiko| ‘Ky është momenti më i keq i Bashës, në Fier e pritën me pankarta për dorëheqje’ |Top News
17/01 23:36
Politiko | Bashkitë pa kryetarë, Ristani:Ja çfarë ndodh në Shkodër e Durrës | Top News
17/01 23:35
Politiko | Çfarë do të ndodhë me bashkitë pa kryetarë? Debat në studio | Top News
17/01 23:30
Politiko | ‘Hajde ti rrahim këta e të marrin partinë’ Gashi-PD nuk është tortë | Top News
17/01 23:29
Politiko| Agalliu: Drejtuesit e foltores mund ta merrnin ndryshe selinë e PD, jo me dhunë | Top News
17/01 23:25
Politiko | Ke qenë bashkëpunëtori më i ngushtë i Bashës, sillni një provë… | Top News
17/01 23:23
Politiko | Ristani: Më 8 janar, Basha lau duart me gjakun e demokratëve | Top News
17/01 23:22
Politiko | Ristani, ‘Dje ishim të shitur dhe të tradhëtuar nga Basha, ndërsa sot…’ | Top News
17/01 23:18
Politiko | Gashi: Nëse Basha nuk futet në zgjedhje, t’i thotë Berishës ‘hajde merre PD’ | Top News
17/01 23:16
Politiko | Agalliu: PD do të futet në zgjedhje, jemi në terren përditë | Top News
17/01 23:16
Politiko | ‘Ke qenë bashkëpunëtori më i ngushtë i Bashës’, debat mes Qafokut e Ristanit | Top News
17/01 23:13
Politiko | Ristani: Vetëm betejën me Lul bravën dhe Edi Ramën nuk e kemi fituar | Top News
17/01 23:12
Politiko| Qafoku: Nëse zgjedhjet e pjesshme lokale do zhvilloheshin sot, PD do të humbiste |Top News
17/01 23:11