Kriza në media/ Basha: Qeveria të lejojë shtyrjen e detyrimeve që të paguhet personeli
01/04/2020 04:28

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Dialogu me Serbinë/ Hoti-u vendos takimi i radhës
12/07 18:57
Top News – Kandidatura e Kanye West për President, Kim Kardashian tepër e shqetësuar
12/07 18:55
Top News – Montreal, distancimi social/ Në tryeze, me manekinë në mes – Pa koment
12/07 18:14
Top News – Festivali i harkut/ Mongoli, mbahet pa spektatore – Pa koment
12/07 18:13
Top News – Turistët amerikanë/ Amalfi ia ndien mungesën – Pa koment
12/07 18:13
Vitrina e Librit/ A pati letërsi gjatë Realizmit Socialist?
12/07 18:00
Top News – Ish avokatja e shtetit/ ’Me Bechettin ikën 109 mln euro’
12/07 17:25
Top News – U zhduk në liqen/ Dhimbja e nënës së aktores
12/07 17:13
Top News – Dialogu Kosovë-Serbi/ Lajçak- dialogu vazhdon me 16 korrik
12/07 16:01
Top News – Pas hetimeve 8 mujore/ Kapen për prostitucion e drogë
12/07 15:53
Top News – Thyen karantinën/ Deputetja e PDK, kritikohet në media
12/07 15:53
Top News – Papa: Dhimbje e madhe për Shën Sofinë që bëhet xhami në Stamboll!
12/07 15:36
Top News – PS, mandat të tretë/ Veliaj flet për listat e hapura
12/07 15:36
Muzikë e lartë në lokal, procedohet penalisht banakieri në Tiranë
12/07 15:35
Top News – Zgjedhjet në Maqedoni/ Votohet në mesin e pandemisë
12/07 14:51
Top News – Ankesat e të burgosurve/ ‘Shëndetësia dhe lejet shpërblyese’
12/07 14:41
Top News – Koronavirusi/ Hungaria u ndalon hyrjen shqiptarëve!
12/07 14:37
Top News – Këshilli Botëror i Kishave letër Erdoganit për Shën Sofinë
12/07 14:36
Top News – Imazhet e grave/ ‘Bukuria një gjuhë universale’
12/07 14:32
Top News – Ylli i instagramit/ FBI nis hetimet për jetën luksoze
12/07 14:26