Kreshnik Spahiu në Top Talk: Rama më erdoganist se Erdoğani
17/01/2022 16:26
Top Talk: Zbulohet çfarë do ndodhë me kryesinë e re dhe zgjedhjen e kupolës së re të PD
27/05 16:34
Top Talk: Rasti Berlusconi si një shembull për drejtësinë shqiptare
26/05 16:43
Top Talk: Ilir Yzeiri fshikullon politikën shqiptare. Është e prapambetur
25/05 16:28
Top Talk: Çfarë po paralajmëron PS për presidentin?!
24/05 16:39
Ibsen Elezi në Top Talk: I kam dy fjalë për Sali Berishën
23/05 16:51
Top Talk: Edvin Kulluri i prish “celebrimin” Berishës. Rikthimi i tij në krye të PD lajm i keq
20/05 16:21
Top Talk: Edi Rama ta nisë nga ministrat jo nga qytetarët ballafaqimin e pasurisë
19/05 16:09
Top Talk: Opozita do një president nga politika. Ja disa nga kandidaturat
18/05 16:54
Top Talk: Kreshnik Spahiu zbulon qëllimin e vërtetë të marrëveshjes Rama-Basha më 17 maj
17/05 16:39
Dritan Hila në Top Talk: Ilir Meta “kurbani i madh” i SPAK-ut
16/05 16:46
Top Talk – Serbët: Faleminderit që refuzuat gjenocidin në Bosnje. Do vijmë për pushime në Shqipëri
13/05 16:06
Nora Malaj në Top Talk: Një presidente grua që të bëjë zap mistrecët e politikës
12/05 16:33
Top Talk: Ilir Yzeiri sfidon kreun e SPAK-ut.Heto Berishën që të mësojmë të vërtetën e bëmave të tij
11/05 16:34
Top Talk: Nikollë Lesi ia thotë publikisht Berishës. Doktor nuk e mund dot Ramën
10/05 16:18
Ibsen Elezi në Top Talk: Ja përse po përballem me Berishën për kreun e PD-së
09/05 16:39
Top Talk: Është krijuar Homos Democraticus! Kështu i cilëson Frrok Çupi idhëtarët e Berishës
06/05 16:36
Top Talk: Korrupsioni i Berishës unik në botë me shpërthim në Gërdec. Nuk është alternativë e besueshme
05/05 16:15
Top Talk: Zbulohet identikiti i presidentit të republikës. Ja cilësitë e tij
04/05 16:30
Agim Nesho në Top Talk:Na duhet një president që të shmangim shndërrimin e ambasadorit në guvernator
03/05 16:34
Top Talk: Kreshnik Spahiu zbulon paktin Rama Berisha. Ja përse drejtësia e re nuk vepron
02/05 17:09