Koncert për viktimat e pandemisë/ Bashkia e Tiranës organizon “dritë për nesër”
29/10/2020 12:39

’Dritë për nesër’, kështu u quajt koncerti homazh i organizuar nga Bashkia Tirane ne sheshin përpara universitetit te arteve ne nder te viktimave te pandemisë Covid 19.

Top News – Ministrja ngre zërin/ Të drejta të njëjta për shqiptarët!
04/12 20:30
Top News – SPAK: Abuzuan me detyrën/ Zyrtarët e tatimeve në Korçë
04/12 19:52
Top News – S’ka top basketbolli’/ Lezhë, Rama batuta me kryebashkiaun
04/12 19:48
Shqipëria, një vit në krye të OSBE/ Vlerësimi i ministrit të jashtëm gjerman: Vit i jashtëzakonshëm
04/12 19:44
Në sa zona kandidojnë kryetarët? “Basha, vetëm në një zonë”. Rama dhe Kryemadhi ende pa përgjigje
04/12 19:42
Top News – 18 humbje jete në 24 orë/ 801 raste të reja me koronavirus
04/12 17:16
Shqiptarët jashtë vendit, mund të deklarojnë online adresën ku banojnë
04/12 15:58
Në kërkim të 6 mijë të zhdukurve/ BE do mbështesë autoritetin e dosjeve për zbulimin e varreve
04/12 15:29
Pensionistët në radhë për pensionin/ Nga fillimi i muajit, shpërfillin edhe rregullat anti-covid
04/12 15:27
400 shkolla, mësim të kombinuar/ Në 1360 shkolla vijon mësimi nëpër klasa
04/12 15:15
Ndërron jetë “miku i gazetarëve”/ Ish deputeti Marko Bello, humbi jetën nga covid në një spital turk
04/12 15:13
Testet e shpejta nisin të hënën/ Përgjigja për 30 minuta. Ja si realizohet analiza nga mjeku
04/12 15:10
Top News – “Besim në mrekulli”/ AFP, reportazh nga Kisha e Laçit
04/12 14:50
Manastirliu jep lajmin: Nga e hëna nis testimi i shpejtë, e para Tirana. Kemi siguruar 100 mijë copë
04/12 14:43
Top News – Ata janë 6 të dënuar/ Pasuria, nga Belgjika në Itali
04/12 14:26
Top News – Nisin të hënën në Tiranë/ Sigurohen 100 mijë teste të shpejta
04/12 14:25
Top News – 9 anëtarët e rinj të KED/ Zgjidhen përmes shortit
04/12 14:16
Top News – Policia nuk ka të ndalur/ Gjobiten ata që thyejnë karantinën
04/12 14:12
Pa maska, lëvizje pas orës 22:00 dhe thyerje karantine/ Sa qytetarë u gjobitën në 24 orët e fundit
04/12 13:18
Pritja për pensionin pa masa/ Pensionsitët rezikojnë të infektohen në radhë
04/12 12:58