Grida Duma në Top Talk: Lista e PD me kuaj fitoreje. Ata kanë mjetet ne arsyet
16/02/2021 16:41

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Top Talk: “Zjarri elektoral” në Durrës. Reagon Milva Ekonomi
10/04 16:32
Zeka në Top Talk: Kosovarët duan të vaksinohen. Thirrje Edi Ramës të çelë qendra vaksinimi në Kukës
09/04 16:24
Top Talk: Bllokimi i Rinasit në kufijtë e aktit terrorist. Ja lidhjet shkak/pasojë
08/04 16:29
Balluku në Top Talk: Greva e kontrollorëve të Aeroportit grusht shteti. Do ndiqen penalisht
07/04 16:43
Top Talk: Mesazhi i fortë i Prof. Perparim Kabos për Metën, Ramën e Bashën. Big Brother po vëzhgon
06/04 16:38
“Sherri”PD-BD për logon në fletën e votimit zhvendoset nga KQZ në Top Talk.Përballen Kaso e Topollaj
05/04 16:30
Top Talk:Mesila Doda akuza të rënda Edi Ramës.Ka mbjellë vdekje e faliment me menaxhimin e pandemisë
02/04 16:50
Fidel Ylli në Top Talk: Nuk bëj premtime të parealizueshme. Vaksinimi prioritet mbi prioritetet
01/04 16:36
Çuçi në Top Talk:Ja pse delegova kompetencat e Ministrit të Brendshëm.Në Gjirokastër duam 3 mandate
31/03 16:32
Top Talk: Tritan Shehu: Shqiptarët po vaksinohen si kavje. Klodiana Spahiu: Qëndrimi i PD-së i turpshëm
30/03 16:45
Top Talk: Basha kopje e mirë apo e keqe e Berishës?! Komentojnë Çupi e Abilekaj
29/03 16:36
Top Talk: Bledi Mane e Neritan Licaj akuza të ndërsjellta për preferencat politike
26/03 16:57
Hila në Top Talk: Meta mos ketë merak për votat se ia ruan kunati i Mediut në krye të KQZ-së
25/03 16:32
Frrok Çupi në Top Talk:”Çështja Doshi” një komplot politiko/diplomatik
24/03 16:38
Libri Bashës në Top Talk: Açka e cilëson manifest politik, ndërsa Yzeiri si pamflet qesharak
23/03 16:51
Majko në Top Talk:Nuk më ndan askush e asgjë nga PS.Jemi para sprovës për fitore bindëse, jo humbjes
22/03 16:46
Top Talk: Të padukshmet e betejës Rama-Basha për zgjedhjet. Çfarë fshehin sondazhet?!
19/03 17:08
Top Talk: Pendohet LSI për mandatet e djegura. Luan Rama: Ishte gabim me pasoja për opozitën e vendin
18/03 16:08
Top Talk: Deklarata e Luljeta Bozos për Enver Hoxhën. Komentojnë Edmond Tupe e Arben Meçe
17/03 16:40
Top Talk: Politika nuk i shpëton krimit. Ja emrat e dyshimtë dhe partitë që i kanë në lista
16/03 16:48