Greqia nesër hap hotelet/ Qeveria publikon vendimet për protokollin e sigurisë
31/05/2020 20:34

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Konflikt mes të rinjve/ Bulqizë, plagosen dy vëllezërit
01/07 21:57
Top News – Mbyllja e kufijve/ PD: Turizmi shqiptar është në koma
01/07 21:07
Nis regjistrimi në gjimnaze/ Procesi nga data 1 korrik deri më 15 korrik
01/07 19:56
Mimoza Hafizi kandidon për rektore/ Nisin përplasjet për procesin e zgjedhjeve në universitete
01/07 19:53
Protesta: Jo plehra afër shtëpive/ Pogradec, banorët e Gështenjasit kundër projektit të bashkisë
01/07 19:51
Greqia mbyll kufirin për turistët/ S’lejohen jo vetëm shqiptarët, por bllokohen edhe ata nga BE
01/07 19:41
“Ligji për pakicat, antikombëtar”/ Kundërshtohet me forcë projekti për “300 firmat”
01/07 19:38
Formulari që fut në dilemë vettingun/ Ish-kryetarja e Gjykatës së Lartë nuk bëri vetëdeklarimin
01/07 19:37
Top News – “Përgjaket” Shqipëria/ 2 viktima, 6 aksidente në pak orë
01/07 18:42
Top News – Zgjedhjet, PD bëhet gati/ Alfred Rushaj drejtuesi i fushatës
01/07 18:40
Top News – 3 humbje jete në 24 orë/ Nga nisja e pandemisë 66 viktima
01/07 18:16
Hapet kufiri me Greqinë/ Në Kakavi e Kapshticë nuk kalojnë dot turistët
01/07 16:26
Hapet kufiri me Greqinë/ Kufirin e kalojnë vetëm personat me dokumenta të vendeve të BE
01/07 16:24
Biblioteka mbush 100 vjeç/ Nis projekti për digjitalizimin e gjithë fondit të librave
01/07 16:12
Aksident në Bulqizë! Përplasen 3 makina, 2 persona të plagosur rëndë dërgohen në spital
01/07 16:03
Prezantoi projekti i Milot-Fier/ Ndërtimi me PPP, bileta për të udhëtuar shkon në një mijë lekë
01/07 15:40
Besiana Kadare zv/presidente e OKB/ Elez Biberaj zgjidhet në krye të Zërit të Amerikës
01/07 15:37
Nis turizmi në Greqi/ Në një ditë 235 fluturime ndërkombëtare
01/07 15:24
Presidenca gjermane, sytë nga Covid/ Ambasadori gjerman: BE do të mbështesë edhe Shqipërinë
01/07 15:23
Top News – ‘Zgjohu SPAK’/ LSI- heto Ramën për pandeminë
01/07 15:13