”Gratë e futbollistëve”/ Sonte në Exclusive janë ato që shënojnë gol
04/10/2020 12:07

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Ministrja ngre zërin/ Të drejta të njëjta për shqiptarët!
04/12 20:30
Top News – SPAK: Abuzuan me detyrën/ Zyrtarët e tatimeve në Korçë
04/12 19:52
Top News – S’ka top basketbolli’/ Lezhë, Rama batuta me kryebashkiaun
04/12 19:48
Shqipëria, një vit në krye të OSBE/ Vlerësimi i ministrit të jashtëm gjerman: Vit i jashtëzakonshëm
04/12 19:44
Në sa zona kandidojnë kryetarët? “Basha, vetëm në një zonë”. Rama dhe Kryemadhi ende pa përgjigje
04/12 19:42
Top News – 18 humbje jete në 24 orë/ 801 raste të reja me koronavirus
04/12 17:16
Shqiptarët jashtë vendit, mund të deklarojnë online adresën ku banojnë
04/12 15:58
Në kërkim të 6 mijë të zhdukurve/ BE do mbështesë autoritetin e dosjeve për zbulimin e varreve
04/12 15:29
Pensionistët në radhë për pensionin/ Nga fillimi i muajit, shpërfillin edhe rregullat anti-covid
04/12 15:27
400 shkolla, mësim të kombinuar/ Në 1360 shkolla vijon mësimi nëpër klasa
04/12 15:15
Ndërron jetë “miku i gazetarëve”/ Ish deputeti Marko Bello, humbi jetën nga covid në një spital turk
04/12 15:13
Testet e shpejta nisin të hënën/ Përgjigja për 30 minuta. Ja si realizohet analiza nga mjeku
04/12 15:10
Top News – “Besim në mrekulli”/ AFP, reportazh nga Kisha e Laçit
04/12 14:50
Manastirliu jep lajmin: Nga e hëna nis testimi i shpejtë, e para Tirana. Kemi siguruar 100 mijë copë
04/12 14:43
Top News – Ata janë 6 të dënuar/ Pasuria, nga Belgjika në Itali
04/12 14:26
Top News – Nisin të hënën në Tiranë/ Sigurohen 100 mijë teste të shpejta
04/12 14:25
Top News – 9 anëtarët e rinj të KED/ Zgjidhen përmes shortit
04/12 14:16
Top News – Policia nuk ka të ndalur/ Gjobiten ata që thyejnë karantinën
04/12 14:12
Pa maska, lëvizje pas orës 22:00 dhe thyerje karantine/ Sa qytetarë u gjobitën në 24 orët e fundit
04/12 13:18
Pritja për pensionin pa masa/ Pensionsitët rezikojnë të infektohen në radhë
04/12 12:58