Gjel deti i mbushur me salçiçe dhe pançetë, ja receta moderne për festa
24/12/2019 18:00

Linda Fishta ishte pjesë e panelit të sotëm në “Ftesë në 5”, ku bashkë me Frederika Muçon, Olesia Leçon dhe Migena Kikën diskutuan përgatitjet që bëjnë amvisat shqiptare gjatë këtyre ditëve festive. Përpos recetës së bakllavasë libaneze, Linda ndau me ndjekësit e “Ftesë në 5” një recetë moderne të përgatitjes së gjelit të detit. Receta në fjalë përmban salçiçe, gështenja, pançetë, qepë dhe erëza të bdryshme, duke e lënë jashtë loje përsheshin e famshëm që përgatitet në këto raste. Për më shumë detaje, ndiqni videon e mëposhtme.

Pse nuk u zgjodh Nënë Tereza për lekun e ri? Arsyeja është vetëm 1
16/06 19:05
10 mijë lekëshi i ri me Kujtim Gjuzin? Anaidi s’kursen ironitë
16/06 19:04
Kujdesss! Shenjat si të dallosh kartëmonedhën fake nga origjinali
16/06 19:04
Cristiano Ronaldos i ndodh e papritura në instagram pasi largoi 2 shishet nga tavolina
16/06 19:03
Me 100 në dorë, sa lekë kishte në duar Bieta në hyrje të emisionit?
16/06 19:03
Anaidi s’lëshon nga dora 10 mijë lekëshin e ri, e fut në xhep “pa leje”
16/06 19:02
Ftesë në 5, Rrogën e radhës prite me 10000 lekëshin e ri, do e kursesh dot? 16 Qershor 2021, Pjesa 2
16/06 18:47
Ftesë në 5, Ronaldo heq pijen nga tavolina, veprim çasti apo i qëllimshëm? 16 Qershor 2021, Pjesa 1
16/06 18:42
Ftesë në 5, Motër e vëlla drejt Italisë mes 14 më të mirëve të Europës, 16 Qershor 2021, Pjesa 3
16/06 18:42
“Atë natë do vdisja”, si e detyruan aktorin të shkonte në punë ndërsa luftonte me covid
15/06 19:08
Bieta shpërthen në lot, aktori qan nga ana tjetër. Rrëfimi prekës për vajzën e ndjerë
15/06 19:08
Një Miss brune, ish-konkurrenti i Përputhen prezanton “të dashurën imagjinare”
15/06 19:07
Xhelozia për Ledjanën e ndau nga e dashura? Ish- konkurrenti i Përputhen bën deklaratë dashurie
15/06 19:07
1 vit e gjysmë i lidhur jashtë dhe u fut në “Përputhen”, ish-konkurrenti: Hyra për famë!
15/06 19:06
“Po dergjesha në shtrat”, Sali Berisha dhe Erion Veliaj telefonojnë aktorin gjatë momentit kritik
15/06 19:06
Ftesë në 5, 1 peng & shumë lot, Çun Lajçi:Më fal Bubë që s’të erdha te varri,15 Qershor 2021,Pjesa 1
15/06 18:30
Ftesë në 5, Lidhja me missin ishte mashtrim?! Ervini Përputhen plas bombën, 15 Qershor 2021, Pjesa 2
15/06 18:29
Ftesë në 5, Brenda makinës së ëndrrave 28 milionë $ të Jay Z & Beyonce, 15 Qershor 2021, Pjesa 3
15/06 18:28
Binjaket 5 muajshe të paregjistruara: S’ figurojnë se janë fëmijë të Lgbt!
14/06 19:13
Si arrihet shtatzënia në një çift lesbikesh në Shqipëri? Sqaron Xheni Karaj
14/06 19:13