Furrat e gëlqeres vijojnë punën, Klosi në “Top Talk” kërkon ndihmën e qytetarëve
18/10/2018 16:22

Ndotja në mjedis ka qenë tema e zgjedhur nga Gazetari Denis Dyrnjaja në “Top Talk”, ku i ftuar ishte Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi për t’iu përgjigjur pyetjeve mbi problematikat e ambientit.

Top Talk: Qeveria të dëgjojë më shumë se të flasë për hartën gjyqësore. Ja zgjidhja
01/07 16:33
Endri Shabani në Top Talk: Rama e Berisha janë njëlloj në pushtet.Njerëzit te guxojnë për ndryshim
30/06 16:38
Nikollë Lesi në Top Talk:Berisha nuk e rrëzon dot Ramën. Është cikël i mbyllur, duhet të hapë krahun
29/06 17:21
Top Talk: Amnistia Fiskale “tollumbace financiare” e paduhur. Ja çfarë i shkakton ekonomisë
28/06 16:14
Anila Hoxha në Top Talk: Ja sa kokainë është futur në Shqipëri dhe shuma marramendëse e saj
27/06 16:39
Sokol Hazizaj në Top Talk: Ja ku varet fati i mandatit të Minstres Olta Xhaçka
24/06 16:31
Top Talk: Dritan Hila nuk “kursehet”. Shqiptarët nuk e meritojnë BE. Jemi një shoqëri paraurbane.
23/06 16:53
Bylykbashi në Top Talk: Reforma në Drejtësi u deformua. Ja çfarë propozon PD
22/06 16:28
Petrit Vasili në Top Talk: Ramën do ta “shkulim” nga karrigia me varre
21/06 17:02
Top Talk: Çfarë nuk u tha e nuk u pa në takimin Rama-Kurti. Flasin Milaim Zeka e Ilir Yzeiri
20/06 16:50
Top Talk: Enver Hoxhaj politikani i parë pro prezencës së Kosovës në Open Ballkan. Kurti aventurier
17/06 16:03
Top Talk: Ironia e fortë e Salianjit. Vrasësit e gjejnë njëri tjetrin kurdo, ndërsa policia ata jo
16/06 16:18
Arbana Xharra në Top Talk:Rama të konfirmojë qëndrimin për pavarësinë e Kosovës,Kurti inatçor politik
15/06 16:58
Top Talk: Nesër protestë qytetare për bukën. Ja apeli i pedagogut Arlind Qori
14/06 16:21
Top Talk: Apeli i fuqishëm i Adriatik Lapajt për situatën kriminale, Zgjohu popull, viktima je ti!
13/06 17:25
Erion Braçe në Top Talk: Stop dy standardeve. Të pasurit duhet të tatohen progresivisht për fitimin
10/06 16:49
Milaim Zeka paralajmëron zgjedhje të parakohshme në Kosovë. Ja kur parashikon analisti
09/06 16:26
Luçiano Boçi në Top Talk: PD do sfidojë Ramën me ofertë reale politike, jo me premtime demagogjike
08/06 17:22
Top Talk: Halit Valteri hap Kutinë e Pandorës. Pas Metës në SPAK një deputet aktual
07/06 16:24
Kreshnik Spahiu në Top Talk: Meta e Rama flirtojnë bashkë. E tregoi zgjedhja e presidentit Begaj
06/06 16:38