Ftesë në 5, “Single & me halle”, Antoneta sqaron akuzat e fansave, 23 Shtator 2020, Pjesa 1
23/09/2020 18:43

Tema: Antoneta Koçi, një nga vajzat protagoniste të sezonit të parë “Përputhen”, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas përfundimit të kësaj experience.Jo pak kanë provokuar edhe postimet e bukuroshes bionde gjatë pushimeve të verës. Të ftuar: Antoneta Koçi #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Adela Hysenllari

Ftesë në 5, Historia e pazakontë e këngëtares me sindromën Down, 23 Tetor 2020, Pjesa 1
23/10 18:32
Ftesë në 5, 44 shtëpi të reja, “Rrënjë shqiptare” e Marini gati për projektin,23 Tetor 2020, Pjesa 2
23/10 18:32
Ftesë në 5, “Jam shqiptar”, bashkon shqiponjat Shyhrete Behluli & Sinan Akçil,23 Tetor 2020, Pjesa 3
23/10 18:31
Në varfëri dhe pa shtëpi nga tërmeti, familja hyn në banesën e re
23/10 18:07
Shyhretja dhe këngëtari turk krenarë për origjinën: Flisni shqip!
23/10 18:06
S’ ka më lezet në shtëpi, Shyhrete Behlulit “i vjen në majë të hundës” pa punë
23/10 18:06
Mariza të dua shumë, fansja e zjarrtë me Sindromën Down surprizohet nga këngëtarja
23/10 18:06
Rrëfimi prekës i nënës së 15 vjeçares me Sindromën Down: Më vdiq burri sa lindi vajza…
23/10 18:05
“Mami të kam jetë”, 15 vjeçarja me Sindromën Down dedikim prekës familjes
23/10 18:05
Këngëtarja me Sindromën Down ia merr këngës live. Momenti që s’ duhet humbur
23/10 18:04
44 shtëpi për të prekurit, “Rrënjë Shqiptare” & Marin Mema do ti shkojmë deri në fund
23/10 18:04
Ftesë në 5, Teuta Krasniqi “Nuse për herë të dyë” Dasmë në bregdet & fustan…22 Tetor 2020, Pjesa 1
22/10 19:35
Ftesë në 5, Të dielën ndryshon ora… më shumë gjumë apo më shumë punë? 22 Tetor 2020, Pjesa 2
22/10 19:35
Ftesë në 5, ”Në gjurmët e të parëve” ju pret online me këngë e valle tiranase,22 Tetor 2020, Pjesa 3
22/10 19:34
Ora do të lëvizë me 90 minuta? Eksperti shpjegon ç’po mendohet së fundmi
22/10 19:09
3 “hilet” e Teuta Krasniqit kur grindet me bashkëshortin
22/10 19:09
Përleshje me 2 vajza, Teuta Krasniqi tregon si “u përfshi” palidhje në sherrin në Tiranë
22/10 19:08
Ditëlindje pa dhuratë, Teuta Krasniqi tregon pse nuk i bleu asgjë Adonisit këtë vit
22/10 19:08
Gati për dasmën e dytë, Teuta Krasniqi: Të ftuarit të vijnë me ushqim me vete!
22/10 19:08
Ndërrimi i orës në mars rrit nurmin e infarkteve, specialistët sqarojnë ç’ ndodh
22/10 19:07