Ftesë në 5, ’E diell n’fermë, Ervin Kurti, rubrika e re plot të qeshura, 24 Shtator 2020, Pjesa 2
24/09/2020 18:46

Tema: "E Diell" n'fermë, reality show ku personazhet e famshëm "shndërrohen" për 12 orë në fermerë...Ervin Kurti zbulon çfarë do të sjellë në programin e së dielës këtë sezon. Të ftuar: Ervin Kurti #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare Gazetare: Xhuljana Lakuta

Ftersë në 5, Sekretet rozë të Eva & Doris Muratit dhe dënimi me karamele, 30 Tetor 2020, Pjesa 1
30/10 18:14
Ftersë në 5, Një trup perfekt si 4 ‘vajzat besnike të jetës së shëndetshme’, 30 Tetor 2020, Pjesa 2
30/10 18:13
Ftersë në 5, Adela, Fiona,Aurela & Loeni përballë ngacmimeve gjatë stërvitjes,30 Tetor 2020, Pjesa 3
30/10 18:12
Një vajzë meksikane surprizon moderatoren. Upss e tradhëtojnë këpucët!
30/10 18:06
Kjo moderatore sporti shqiptare është e preferuara e Eva Muratit
30/10 18:06
Bieta kthen “shots” live në studio, paralajmëron regjinë: Po më kapi …
30/10 18:05
Bel 60 cm dhe vithe gjigande, vajzat zbulojnë ushtrimet që bëjnë mrekulli
30/10 18:05
S’ia thua fare pozave seksi? Aurela dhe Loen demonstrojnë pozicionet magjike
30/10 18:05
Motrat Murati dalin bllof me përgjigjet, Bieta i dënon live
30/10 18:04
Ftesë në 5, Isida Mollaymeri pas fotove e videove sensuale jashtë skenës, 29 Tetor 2020, Pjesa 1
29/10 20:33
Ftesë në 5, ”Unë po rris një djalë që…” Statusi që ngacmoi” prindërit, 29 Tetor 2020, Pjesa 2
29/10 20:32
Ftesë në 5, Fëmijët sikletosin të ftuarit… Si ia dalin mbanë ata? 29 Tetor 2020, Pjesa 3
29/10 20:32
A është fëmija “qullac” kur tregon te mami dhe babi?
29/10 19:42
“Në shtëpi rri e zhveshur”, balerina shqiptare provokuese nga tarraca
29/10 19:42
Fëmija i kap “mat” në dhomën e gjumit, ja reagimi i Elona Duros
29/10 19:41
Mes dëborës me bikini e duke kërcyer mbi komodinë, çfarë i mungon balerinës së njohur?
29/10 19:41
Mos harxho lekë se kam lodra, djali i moderatores për t’u patur zili
29/10 19:40
Shtyji nëse të qëllojnë të keqen babi, moderatori ka 1 këshillë për vajzën
29/10 19:40
Ftesë në 5, Takimi i Endri Dumanit me mamin & përqafimi i munguar i 7 viteve, 28 Tetor 2020, Pjesa 1
28/10 18:46
Ftesë në 5, ”Ka vajza për seriozisht & për hotel”, debati për komplimentat, 28 Tetor 2020, Pjesa 2
28/10 18:45