Frrok Çupi në “Top Talk”: Revolucion për shpëtimin nga krimi, nevojë për opozitë marksiste
06/09/2018 16:47

“Top Talk” ditën e sotme iu referuar zhvillimeve të fundit politike në vend, ku i ftuar ishte një ndër penat dhe një ndër mendjet e spikatura të publicistikës shqiptare, zoti Frrok Çupi, i cili befasoi me tezën e propozuar duke u shprehur se Shqipëria ka nevojë për një opozitë marksiste me rishpërndarje të pasurisë për shpëtimin nga krimi.

Top Talk: Ulsi Manja i përgjigjet Presidentit. Meta të presë së pari duart e LSI-tëve që blejnë vota
15/04 16:50
Topalli në Top Talk: PD nuk i fiton zgjedhjet, paralajmëron surprizën e madhe më 25 prill
14/04 16:37
Top Talk: Reagon Elisa Spiropali për patronazhimin. Ja çfarë duhet të hetojë prokuroria
13/04 16:35
Top Talk: Vila në Lalëz, implikimi i vëllait në Rinas dhe beteja e Tiranës. Reagimi i Jorida Tabakut
12/04 16:26
Top Talk: “Zjarri elektoral” në Durrës. Reagon Milva Ekonomi
10/04 16:32
Zeka në Top Talk: Kosovarët duan të vaksinohen. Thirrje Edi Ramës të çelë qendra vaksinimi në Kukës
09/04 16:24
Top Talk: Bllokimi i Rinasit në kufijtë e aktit terrorist. Ja lidhjet shkak/pasojë
08/04 16:29
Balluku në Top Talk: Greva e kontrollorëve të Aeroportit grusht shteti. Do ndiqen penalisht
07/04 16:43
Top Talk: Mesazhi i fortë i Prof. Perparim Kabos për Metën, Ramën e Bashën. Big Brother po vëzhgon
06/04 16:38
“Sherri”PD-BD për logon në fletën e votimit zhvendoset nga KQZ në Top Talk.Përballen Kaso e Topollaj
05/04 16:30
Top Talk:Mesila Doda akuza të rënda Edi Ramës.Ka mbjellë vdekje e faliment me menaxhimin e pandemisë
02/04 16:50
Fidel Ylli në Top Talk: Nuk bëj premtime të parealizueshme. Vaksinimi prioritet mbi prioritetet
01/04 16:36
Çuçi në Top Talk:Ja pse delegova kompetencat e Ministrit të Brendshëm.Në Gjirokastër duam 3 mandate
31/03 16:32
Top Talk: Tritan Shehu: Shqiptarët po vaksinohen si kavje. Klodiana Spahiu: Qëndrimi i PD-së i turpshëm
30/03 16:45
Top Talk: Basha kopje e mirë apo e keqe e Berishës?! Komentojnë Çupi e Abilekaj
29/03 16:36
Top Talk: Bledi Mane e Neritan Licaj akuza të ndërsjellta për preferencat politike
26/03 16:57
Hila në Top Talk: Meta mos ketë merak për votat se ia ruan kunati i Mediut në krye të KQZ-së
25/03 16:32
Frrok Çupi në Top Talk:”Çështja Doshi” një komplot politiko/diplomatik
24/03 16:38
Libri Bashës në Top Talk: Açka e cilëson manifest politik, ndërsa Yzeiri si pamflet qesharak
23/03 16:51
Majko në Top Talk:Nuk më ndan askush e asgjë nga PS.Jemi para sprovës për fitore bindëse, jo humbjes
22/03 16:46