Erion Braçe në Top Talk: Stop dy standardeve. Të pasurit duhet të tatohen progresivisht për fitimin
10/06/2022 16:49

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

Mënyra si u vra babai, zbulohet pse nëna e 3 fëmijëve po hesht/ Flet Anila Hoxha e Laci – Top Talk
26/02 16:43
Anila Hoxha plas BOMBËN: Dëshmia e dytë e vajzës që vrau babain, provat brenda makinës
26/02 16:36
Vrasja e babait/ 3 fëmijët paraqiten vetëm në Gjykatë, nga dëshmia te fija e flokut në makinë!
26/02 16:35
Dalin detajet HORROR/ Ja si 3 fëmijët vranë babanë në Shënavlash/ Anila Hoxha & Laci – Top Talk
26/02 16:33
Deklarata ekskluzive e Zekës: Vjosa Osmani kundër Kurtit, ndodh përçarja…. – Top Talk
23/02 16:35
Zeka plas BOMBËN: Besnik Bislimi as me gruan e tij nuk shkon në shtrat pa pyetur Kurtin… -Top Talk
23/02 16:34
Maqedonia e Veriut me një president shqiptar? Zeka dhe Nesho nxjerrin prapaskenën – Top Talk
23/02 16:30
Plas DEBATI Zeka-Nesho: Shpërthen Vjosa Osmani KUNDËR Kurtit, përçarje në Kosovë – Top Talk
23/02 16:26
PS “ndez motorët” për zgjedhjet 2025/ Blendi Klosi i bindur për fitoren…
22/02 16:52
Klosi për opozitën: Po luajnë si macja me miun, bëjnë sikur afrohen por…
22/02 16:52
Klosi iu përgjigjet akuzave të PD për Amnistinë Penale, ja kush përfiton…
22/02 16:51
Blendi Klosi i thotë të gjitha: Nga Amnistia Penale te një ‘fitore shembullore’ – Top Talk
22/02 16:40
“Dalin sheshit skenaret e PD”, çfarë pritet nesër në parlament dhe hapi i radhës – Top Talk
21/02 16:43
E fortë! “Protestuesit e PD mbeten në burg opozita nuk e voton Amnistinë” – Top Talk
21/02 16:42
“Mashtrime”… Bledion Nallbati sqaron amendamentin për Amnistinë Penale – Top Talk
21/02 16:40
Godet Nallbati: Ja skema si u përdor amendamenti për amnistinë penale… – Top Talk
21/02 16:38
“Vetëflijohen në Tik Tok dy të mitur”, Karamuço nxjerr rastet/ Demiri ngre ALARMIN
20/02 17:10
A do të mbyllet TIK TOK? Karamuço zbulon takimin me drejtuesit dhe çfarë pritet
20/02 17:06
Sulmet Kibernetike, Karamuço: Ja si na nxorën spiunin kinez/Eksperti IT flet për masat parandaluese
20/02 17:05
Deklarata të forta: Skenaret opozitare për PROTESTËN 20 shkurt/ Strategjia e Ramës – Top Talk
19/02 16:40