Endri Hasa i prerë: Nuk bashkohem me Berishën, thirrje Bashës për parti të re
17/06/2024 22:11

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Shqipëria ultimatum Greqisë: Hiq ligjin e luftës, debati për vrasjet dhe pronat e Çamërisë
18/07 23:17
“Garë për grek i mirë grek i keq”, Vangjeli përplaset me Sulin për zgjedhjet në Himarë
18/07 22:39
“Gjyshin tënd e kanë vrarë grekët”, Shehi i kthehet Idrizit: Gjyshin tim e kanë vrarë shqipatarët
18/07 22:31
Rrëfimi i rrallë i Idrizit: Ata që më kanë marrë shtëpinë, erdhën në Tiranë kërkuan të më paguanin
18/07 22:30
Rrëfimet tronditëse të qytetarëve çam: Ta shohim edhe njiherë vendin dhe le të vdesim
18/07 22:17
“Është një sekret që tani e dinë të gjithë”… Vangjeli tregon prapaskenat e ligjit të luftës
18/07 21:54
“Nuk ka ligj lufte”, çfarë paralajmëron sekretari i Omonias për kërkesën e Shqipërisë?
18/07 21:46
“Greqia duhet të heq ligjin e luftës”, Idrizi rrëfen rrugën për të mbyllur çështjen 84 vjeçare
18/07 21:43
Analiza e Dash Shehit: Koha që skeleti i Ligjit të Luftës të hidhet tej, ja ku gaboi Greqia
18/07 21:34
Kërkesa për heqjen e Ligjit të Luftës me Greqinë, Duma: Koha që të ndryshojmë pas 8 dekadave
18/07 21:21
“I shërben Vorio Epirit”, deklarata e Bidos që çoi në përplasjen e fortë me Dhulin
17/07 23:00
“Një hidraulik që u bë eurodeputet”, Spahiu flet për zgjedhjet në Himarë
17/07 22:55
Degjeneron debati mes Bidos dhe Dhulit: Mbylle emisionin ose ndryshe…
17/07 22:45
“Nuk jam shoku jot”, “Nuk u çmenda të jem shoku jot”, Dhuli dhe Bido përplasen për lejen e Belerit
17/07 22:30
“Kandidati ynë Gjikuria s’ka lidhje me oligarkin”, trondit Dhuli: Pronari i mediave mori përgjigjen e merituar
17/07 22:20
Censusi nxjerr zbuluar grekët në Shqipëri, çfarë ndodhi me muslimanët dhe katolikët?
17/07 22:16
Spahiu i bindur: Në Shqipëri jetojnë më shumë romë dhe egjiptian sesa grekë
17/07 22:15
Ku humbën grekët? Bido: Edhe me manipulime, nuk ja dolën të shtojnë shifrat
17/07 22:05
“Shqiptarët si do njeri”, shpërthen gazetari Bregu:Edhe të deklarohemi 100 mln, prapë s’vijnë tek ne
17/07 21:55
Si ndryshuan myslimanët dhe katolikët, analiza e Bidos: U ndërtua keq pyetja e Censusit
17/07 21:45