Edicioni Informativ i mesditës/ Lajmet nga vendi, rajoni dhe bota | Top News
05/10/2022 15:19

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – Zbardhet atentati në Dukagjin/ Breshëri plumbash ndaj babë e bir, 4 në kërkim
28/09 20:11
Top News – Përhapen me shpejtësi flakët në pyllin e Pish Poros, pritet ndërhyrja nga ajri
28/09 20:10
Top Channel/ Tuma Ilire e Kamenicës/ Monumenti Natyror me vendvarrime prehistorike kërkon vizitorë
28/09 19:58
Top Channel/ Dumani tregon dosjet e bujshme! Flet për cez-dia, ipard, sky dhe zyrtarët e lartë
28/09 19:39
Top Channel/ Zjarret në Pishporo/ Zjarrfikësit po luftojnë me flakët në Fier
28/09 19:27
Top News- Kosova po heton përfshirjen ruse në sulm/ Sveçla: Kemi gjetur disa dokumente të dyshimta
28/09 19:21
Top News- Sekretari i Bashës: Përjashtimi i deputetëve, zgjidhëm dilemat hamletjane
28/09 18:37
Top News – Ndërkombëtarët për sulmin terrorist/Kuvendi i Kosovës miraton rezolutën-Të hetohet Serbia
28/09 18:24
Top Channel/ Krimi nuk pushon! Bilanci tragjik, tre të vrarë dhe pesë të plagosur në 48 orë
28/09 17:55
Top Channel/ E zbuloi Artan Tafani, kush është Klea, e dashura në pranga e Laert Haxhisë
28/09 17:54
Top Channel/ SHBA mbështet punën e SPAK/ “Të vijojë misioni kundër krimit dhe korrupsionit”
28/09 17:51
Top Channel/ Helikopteri u rrëzua në det, zhytësit mbërrijnë në Evia! Në kërkim të të humburit
28/09 17:51
Top News – Dosja ‘Ahmetaj’ do të ketë supriza/ Burime nga SPAK-Për Gërdecin, bashkëpunim me SHBA
28/09 17:49
Top News – ‘SPAK, punë mbresëlënëse’ / Diplomati amerikan vlerëson prokurorinë e posaçme
28/09 17:28
Top News – Studimi ‘fundos’ Twitter / Etiketohet rrjeti social që dezinformon më shumë
28/09 17:28
Top News – Po s’u ndëshkua Serbia do ta bëjë sërish!/ Kurti, apel ndërkombëtarëve-lufta vazhdon
28/09 17:18
Top News – Këshilla e Ramës për Albin Kurtin / ‘Dëgjo aleatët, s’mund të kesh gjithmonë të drejtë’
28/09 16:56
Top News – Rritja e pensioneve / Qeveria miraton vendimin, përfitojnë të gjithë
28/09 16:56
Top News – KFOR në veri të Kosovës!/ Berisha-Kërkesë djallëzore e Serbisë dhe Rusisë
28/09 16:55
Top News – Serbia në ditë zie, BE-E papranueshme! S’mund të barazohet viktima me terroristët
28/09 16:55