E prekin skenën për herën e fundit sonte, Megi Pojani dhe Jurgen Bala – Dancing With The Stars
02/01/2023 00:10

"Dancing with the Stars", programi më popullor i kërcimit në mbarë botën, bën bashkë personazhet më të dashur, që si kurrë më parë, do t’i shihni duke kërcyer në një shumëllojshmëri disiplinash. Së bashku me balerinët profesionistë, javë pas jave, VIP-at do të sfidojnë veten, në kërkim të pikëve të jurisë dhe votave të publikut, duke synuar çmimin e madh. Një patentë e BBC Production dhe ekskluzivitet i Top Channel, #DWTS premton spektakël, argëtim dhe emocione të forta. Duke nisur nga 7 tetori, nën moderimin e Bora Zemanit, çdo të premte mbrëma, ora 21.00 Moderator Gold Room: Eno Popi Juria e DWTS: Kledi Kadiu Dalina Buzi Valbona Selimllari Armand Peza Konkurrentët pjesëmarrës: Arbër Çepani Elona Duro Julka Gramo Ilir Dushkaj Irini Qirjako Megi Pojani Isli Islami Alban Nimani Salsano Rrapi Ardit Çuni Sara Hoxha Elhaida Dani Deborah Keçi Gent Hazizi

Dancing With The Stars – Finale, 1 Janar 2023
02/01 07:52
Sara Hoxha, fituesja e edicionit të parë të “Dancing With The Stars” në Top Channel
02/01 01:09
Lori dhe Jurgen, motër e vëlla performojnë për herë të parë bashkë në skenën e “DWTS”
02/01 00:58
Produksioni i “DWTS” fton zyrtarisht Lori Balën t’i bashkohet jurisë në edicionin e ardhshëm
02/01 00:57
Kërcimi i fundit i Elhaida Danit, përlotet Dalina Buzi – Dancing With The Stars
02/01 00:40
Xhensila Myrtezai, Elgit Doda dhe Salvatore Esposito votojnë mikeshën e tyre Elhaida Dani – DWTS
02/01 00:31
Incident në skenë, Sara Hoxha menaxhon në mënyrë perfekte emocionet gjatë kërcimit – DWTS
02/01 00:21
Shpërthejnë në lot Arditi dhe Jora, në kërcimin e tyre të fundit – Dancing With The Stars
02/01 00:14
E prekin skenën për herën e fundit sonte, Megi Pojani dhe Jurgen Bala – Dancing With The Stars
02/01 00:10
Për herë të parë Ledri Vula, Ylli Limani dhe Dhurata Dora videomesazh për Sara Hoxhën – DWTS
02/01 00:04
Sonila Meço, Samanta Karavella dhe Semi Jaupaj votojnë mikun e tyre Ardit Çuni – DWTS
01/01 23:43
Oriola Marashi, Salsano Rapi dhe Ronela Hajati, vipat që votojnë Megi Pojanin – DWTS
01/01 23:35
Kishe pak asinkrone, sa pikë mori Elhaida Dani në kërcimin e dytë të finales? – DWTS
01/01 23:31
Zbresin në skenën e finales, me kërcimin e tyre të dytë, në një freestyle, Elhaida Dani – DWTS
01/01 23:28
Me brohorima në publik dhe puthje me Ledri Vulën, Sara Hoxha në kërcimin e dytë të finales – DWTS
01/01 23:25
Bëri rrugën e saj drejt finales, performon freestyle Sara Hoxha – Dancing With The Stars
01/01 23:12
Çfarë tha juria që mërziti Megi Pojanin – Dancing With The Stars
01/01 23:03
Provokuese, me sens humori dhe autoironie, Megi Pojani në një freestyle – Dancing With The Stars
01/01 22:57
Ky kërcim tregon nëse fitoj apo humbas, Ardit Çuni në një freestyle – Dancing With The Stars
01/01 22:53
Rrugëtimi super rraskapitës i Megi Pojanit në “Dancing With The Stars”
01/01 22:50