‘E kam padit dy herë kryetarin e PD, brenda partisë nuk ekziston kultura…’ | Politiko TopNews
03/12/2021 23:32

Politiko është një program debati dhe intervistash politike. Trajton tema të ditës të cilat lidhen me politikën, por edhe me kulturën e shoqërinë. Transmetohet dy herë në javë në TOP NEWS, të hënën dhe të premten, ora 20.30 Motoja e emisionit: Ne nuk e vendosim demokracinë, por e shpjegojmë atë. Moderator: Alfred Lela

Politiko | Qafoku: Në këtë situatë që është PD, e ka të pamundur të fitojë zgjedhjet | Top News
17/01 22:50
Politiko | Ristani: Qeveria duhet të njoftonte vakancën në KQZ, nuk u respektua ligji | Top News
17/01 22:50
Politiko | Gashi: Protesta e 8 janarit pati dhunë, dëmtoi imazhin e Berishës | Top News
17/01 22:48
Politiko | A ishte e qëllimshme ardhja e Erdogan në Shqipëri? Debat në studio | Top News
17/01 22:47
Politiko | Ristani: Ekziston mundësia që Basha të dalë i katërti në zgjedhje | Top News
17/01 22:47
Politiko| Agalliu:Demokratët do të votojnë logon, nuk do të jenë pre e interesave të askujt |TopNews
17/01 22:45
Politiko | Ristani: Përballja me votën do të kërkohet, është çelësi i demokracisë | Top News
17/01 22:39
Politiko | Ardhja e Erdogan, Agalliu, ‘Si mund të përmendësh ndihmën që i ke dhënë dikujt’ |Top News
17/01 22:36
Politiko | Gashi: Ardhja e Erdoganit, si ardhja e sulltanit në vilajetin e Rumelisë | Top News
17/01 22:35
Politiko: Agalliu: Policia dështoi, u bllokuam në trafik për orë të tëra | Top News
17/01 22:34
Politiko | Ristani: Nuk është rastësi ardhja e Erdogan në përvjetorin e Gjergj Kastriotit | Top News
17/01 22:31
Politiko | Qafoku: Nuk vjen Erdogan në Shqipëri pa marrë diçka si kusur | Top News
17/01 22:31
Politiko | Çfarë qëllimi kishte Erdogan që erdhi në Shqipëri | Top News
17/01 22:29
Politiko | Kush vajton për PD? Debat me tone të ashpra në studio | Top News
15/01 00:30
Politiko | Sula: Do mbështes SPAK që të korruptuarit të shkojnë përpara drejtësisë | Top News
15/01 00:07
Politiko | Hoxha: Partia Demorkatike ka dalë nga morali, nuk është më e besueshme | Top News
15/01 00:04
Politiko | Qori: Partitë aktuale janë në gjysmë aleancë kriminale | Top News
15/01 00:03
Politiko | Ngjela: Berisha nuk ka mbështetje ndërkombëtare, sepse… | Top News
15/01 00:01
Politiko | Hoxha: Partia Demokratike është vegël e Edi Ramës’ | Top News
14/01 23:58
Politiko | Dash Sula: Pas datës 9 shtator Basha do ta drejtojë PD 100 përqind’ | Top News
14/01 23:56