E fortë! “Protestuesit e PD mbeten në burg opozita nuk e voton Amnistinë” – Top Talk
21/02/2024 16:42

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme.

Meta dhe Kryemadhi në BURG/ Shpërthen Murrizi: Shkojnë si miza pas mu*it, hajdutët
19/04 17:07
Dalin informacionet sekrete: Meta merr letërporosinë e parave në Qipro dhe…
19/04 17:07
“Përleshen” live Murrizi dhe Zeka; Çmenduritë e Metës, paratë e fshehura nga Qipro-Londër – Top Talk
19/04 16:45
Deklaratat e forta, Hajdari: Beleri për GUINNES?! Ja pse Meta i frikësohet SPAK-ut – Top Talk
18/04 16:55
‘Ja pse Beleri nuk betohet për herë të 2-të e nëse bëhet Eurodeputet’, Shkëlqim Hajdari – Top Talk
18/04 16:51
Hajdari shpall EMERGJENCË: Mund të përfundojmë në Republikë Prokurorësh, por… – Top Talk
18/04 16:50
‘Meta ka informacione se SPAK mund ta godasë’, ish-kryeprokurori Hajdari nxjerr prapaskenën
18/04 16:48
“BOMBA” e Karamuços: Politikani që ka RRAHUR vartësit e tij nëpër zyra, priten arrestime – Top Talk
17/04 16:43
ALARMI i Karamuços: Targat me qese transparente që nuk gjurmohen nga policia…
17/04 16:36
Karamuço: Mezi pres të shikoj Drejtorin e Policisë te Komisioni Hetimor, nuk i shmanget…
17/04 16:36
Karamuço: FURTUNË arrestimesh në qershor/ Politikanët kundër SPAK, prangat te shtëpia
17/04 16:36
Artan Hoxha “ZHVESH” të vërtetën e Fredi Belerit, PROVAT pse i duhet Greqisë… – Top Talk
16/04 16:51
Godet Artan Hoxha: Kandidimi i Belerit nuk kalohet me BATUTA nga shteti shqiptar… – Top Talk
16/04 16:44
Artan Hoxha: Beleri nga TERRORIST i Peshkëpisë dhe burgu i Fierit, në EURODEPUTET… – Top Talk
16/04 16:43
Habit Artan Hoxha: Nxjerr zbuluar Greqinë, ja pse ju intereson Pirro Dhima… – Top Talk
16/04 16:42
Deklarata BOMBË: Si Irani tentoi të SULMONTE me raketa Shqipërinë dhe u fsheh/ Ja çfarë pritet
15/04 16:52
Sulmet Iraniane, sa rrezikohet Shqipëria? Nesho bën deklaratën e fortë: E fshehën mos trembemi…
15/04 16:40
Pse tërhiqet SHBA? Nuk merr më pjesë në kundërsulmin ndaj Iranit… -Analizon Nesho
15/04 16:33
“Irani hedh gurin fsheh dorën”, ja pse sulmoi tani Izraelin/ Zbulon arsyet Agim Nesho…
15/04 16:31
E padëgjuar! Trondit Ngjela: Serbët dhe Grekët kanë zhdukur 4 milionë shqiptarë… – Top Talk
12/04 16:52