Do që ajo të largohet nga Përputhen? Arjan Komonim flet për sherret me Neda Ballukun-Më lër të flas
15/10/2022 22:45

Autorë & Moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj Të ftuar: Olsa Muhameti & Arjan Konomi Olsa Muhameti dhe Arjan Konomi janë rrëfyer pafiltra nga jeta profesionale deri tek jeta personale. Ata kanë patur një përballje mes njëri-tjetrit duke sqaruar disa të vërteta mes tyre.

Ardit Çuni përballet me Donaldin! Dalina Buzi & reperi BM intervistë ekskluzive – Më lër të flas
17/12 22:16
Pse shfaqet gjithmonë me maskë?Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare BM zbulon arsyet-Më lër të flas
17/12 22:15
Ekskluzive/ Reperi ndërkombëtar BM, jep intervistën e parë duke zbuluar gjithçka! – Më lër të flas
17/12 22:15
E kritikojnë për pamjet &ndryshimet e saj, Dalina Buzi: Merrni shembull nga unë – Më lër të flas
17/12 21:45
Dalina Buzi zbulon se anën e kujt mbajti Elvana Gjata në debatin me Jerin & Julkën – Më lër të flas
17/12 21:45
Makinë e së vërtetës/ Dalina Buzi iu përgjigjet pa filtra pyetjeve të sikletshme – Më lër të flas
17/12 21:45
“Dua të iki Jeri Lalaj”, Dalina Buzi e thotë hapur kë nuk do në “Goca&Gra”,jep arsyet-Më lër të flas
17/12 21:45
Shtriga & motra e hirushes? Ardit Çuni krahason konkurrentët e DWTS me këto figura – Më lër të flas
17/12 21:15
“Bukuroshja e fjetur”, Ardit Çuni jep komentin e tij ndaj Sara Hoxhës – Më lër të flas
17/12 21:15
Pasi Dalina i dedikoi letër gjoksit, Romeo surprizon dhe i dedikon letrën by**ës – Më lër të flas
17/12 21:15
“Shumë dyer të mbyllura” Ardit Çuni zbulon çfarë do bëjë nëse fiton DWTS – Më lër të flas
17/12 21:15
Debati i ashpër me Jeri Lalaj, Dalina Buzi sqaron konfliktet me të:“Mbrohen me…” – Më lër të flas
17/12 21:15
“Ke rrjedhur”, Dalina Buzi zbulon çfarë i thonë familjarët teksa e shohin në DWTS – Më lër të flas
17/12 21:15
“Thëngjill i mbuluar”, Ardit Çuni shpreh zhgënjimin ndaj Salsano Rrapit – Më lër të flas
17/12 21:15
E konsiderojnë më e rrepta & agresive, Dalina Buzi ju përgjigjet hatërmbetjeve në DWTS – Më lër flas
17/12 21:15
Debati me Julkën & Jerinën/ U kris marrëdhënia e saj me Elvana Gjatën? Flet Dalina!-Më lër të flas
17/12 21:15
Big Brother apo Dancing With The Stars? Ja kë zgjedh Ardit Çuni – Më lër të flas
17/12 20:45
“Vetja në qejf”, Arditi flet për hatërmbetjet me Beniadën, komenti që ftohu raportin- Më lër të flas
17/12 20:45
“Shisnim bakër”, Donald & Romeo rrëfejnë vjedhjet dhe prapësitë kur ishin të vegjël – Më lër të flas
17/12 20:45
Vazhdoj të jem kot?Donaldi & Ardit Çuni sqarojnë për herë të parë konfliket pas BBVIP-Më lër të flas
17/12 20:45