Do futet në BBVIP? Flet Armina Mevlani: Vetëm nëse…-Më lër të flas
10/12/2022 21:45

Autorë dhe moderatorë: Donald dhe Romeo Veshaj E ftuar: Armina Mevlani Armina Mevlani vjen këtë të shtunë në “Më lër të flas” me një rrëfim të pazakonta, ku tregon për herë të parë detaje nga jeta e saj personale dhe profesionale që nuk i dinim më herët. Ajo zbulon për herë të parë kur do të celebrohet me Shkëlzen Berishën. Edhe pse ata organizuan një dasmë madhështore, ende nuk janë celebruar, por kanë zgjedhur këtë moment të veçantë për një arsye të rëndësishme. Një makeup tutorial nga Armina Mevlani, e cila bëhet pjesë e loje që ka shkaktuar shumë të qeshura në studio.

Batuta e papritur e Romeos, vë në siklet Ilirin… – Më lër të flas
25/03 16:46
Donaldi për Ilirin: “Jemi takuar fshehurazi si dashnore…” – Më lër të flas
25/03 16:46
Xhensila Pere futet në BBVIP? Maestro: Do isha fokusuar tek sytë e saj – Më lër të flas
25/03 16:46
Donaldi ia plas në sy Maestros: Ja kush ta bënte zap ty në BBVIP – Më lër të flas
25/03 16:45
E papritur, Donaldi & Iliri përballen për herë të parë pas ‘Big Brother’ – Më lër të flas
24/03 23:31
Sa i duhet një çifti të ri me pagë mesatare të blejë një shtëpi në Tiranë? – Më lër të flas
24/03 23:30
Si e sheh Luizin në BBVIP? Ilir Shaqiri bën përshkrimin e papritur – Më lër të flas
24/03 23:30
Ilir Shaqiri bën krahasimin BBVIP1-BBVIP2: “Ne kurrë s’kalonim në ofendime…” – Më lër të flas
24/03 23:30
‘Luftë’ në rrugët e Tiranës, takimi Donald-Iliri çudit kalimtarët! – Më lër të flas
24/03 23:30
Performanca e Maestros ndez studion, ja si reaguan të ftuarit! – Më lër të flas
24/03 23:30
Stand Up Comedy/ Denis Taullaj çel garën për çmimin 10.000 euro! – Më lër të flas
24/03 23:30
Pas BBVIP, Maestro flet për herë të parë për periudhën e errët – Më lër të flas
24/03 23:30
Romeo apo Donaldi do iki nga Shqipëria? Grida Duma ‘vjen’ ndryshe në studio – Më lër të flas
24/03 23:30
Mes Oltës dhe Kiarës, ja kush del këtë javë sipas Ilir Shaqirit! – Më lër të flas
24/03 23:30
Xhensila Pere: “S’më dilte rroga, ndaj emigrova në Amerikë…” – Më lër të flas
24/03 23:30
Do jetë pjesë “L’isola dei famosi”? Ilir Shaqiri shuan kureshtjen – Më lër të flas
24/03 23:30
A ia dha lekët që i premtoi Sabianit? Iliri e thotë troç! – Më lër të flas
24/03 23:30
Aktivisti i njohur: “Skllavopronarë, ja me sa lekë i mbajnë njerëzit në punë” – Më lër të flas
24/03 23:30
S’ishin takuar që pas finales së BBVIP1, Donaldi: “Ja ç’bëja ndërkohë” – Më lër të flas
24/03 23:30
Pse po ikin nga Shqipëria? Ndizet debati mes të ftuarve! – Më lër të flas
24/03 23:30