Dështimi i republikanëve, Trump: Do të rikthehemi!
19/07/2017 00:00

Pasi përpjekjet e republikanëve për të kaluar ligjin e ri për kujdesin shëndetësor në Senat dështuan, presidenti amerikan, Donald Trump fajësoi demokratët dhe pak pjesëtarë të partisë së tij, por premtoi se do të rikthehej me një plan të madh për shëndetin.

Top Channel/ Përflaken tensionet-Rusia arreston diplomatin ukrainas, nxjerr anijet në Detin e Zi
18/04 11:51
Top Channel/ SHBA “zbut” Kinën, bashkëpunim për ndryshimet klimatike
18/04 11:50
Top Channel/ Greqi, mbushen terapitë intensive, shtohen vdekjet e intubimet
18/04 11:49
Top Channel/ Mjekët japin alarmin, Navalny po vdes është cështje ditësh!
18/04 11:48
Top News – Lëvizte lirshëm me kallashikov/ Arrestohet 18 vjecari në mes të New Yorkut
18/04 11:38
Top News – Navalny po vdes, ‘çështje ditësh’ / Mjekët thirrje Putinit për kujdes mjekësor
18/04 11:13
Top News – Çekia dëbon diplomatët ruse/ Akuzohen për incidentin në depon e municioneve
18/04 10:28
Top Channel/ Anija Soyuz shkëputet nga Stacioni Hapësinor për udhëtimin e kthimit drejt Tokës – Pa koment
17/04 21:05
Top Channel/ Roja bregdetare filipinase patrullon pranë mjeteve kineze në ujërat e kontestuara
17/04 21:05
Top Channel/ Regjimenti i kavalerisë vjen në kështjellën Windsor për funeralin e Princ Philip
17/04 21:04
Top Channel/ Minutë heshtjeje dhe paradë kuajsh për Princ Philip në kështjellën Windsor – Pa koment
17/04 21:02
Top Channel/ Tanket ruse në Detin e Zi mbajnë manovra ushtarake në Krime – Pa koment
17/04 21:02
Top Channel/ Homazhe me të shtëna topi në Kullën e Londrës për funeralin e Princ Philip – Pa koment
17/04 21:01
Top News – Lamtumirë princi Filip! Ceremoni intime por solemne në Windsor
17/04 18:01
Apel grave-Shtyni shtatzaninë…/ Brazil, deri sa më e keqja e pandemisë të kalojë
17/04 17:25
Të Pasurit | Mark Zuckerberg | Filozofia që ngriti perandorinë me emrin ‘FACEBOOK’ | Top News
17/04 17:15
Top News – ‘Sot jemi pushim’/ Si lihen të vdesin emigrantët në Mesdhe…
17/04 16:51
Top News – 50 avionë rusë në Detin e Zi/ SHBA paralajmëron kompanitë ajrore të evitojnë zonën
17/04 16:50
Top News – Rikthim në tokë…/ Stacioni hapësinor ndërkombëtar mbetet me 7 banorë
17/04 16:49
Top News – Putin po ‘gatuan’ hakmarrjen/ Pas sanksioneve të vendosura nga Joe Biden për Rusinë
17/04 14:37