Deklarata bombë/ Bregu: Po mungoi droga, në Tiranë përdoruesit thyejnë farmacitë
22/03/2023 23:50

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë, të mërkurë dhe të enjte, në orën 21.00, në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë një "Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jetë "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Kush do të marrë drejtimin e PD, debati i fortë për Bashën dhe Berishën -Top Story
05/06 23:42
Tronditet administrata, SPAK përgjime në zyrat e ministrive – Top Story
05/06 23:28
Paralajmërimi i Currit: Basha do rikthehet, ka dhënë garanci që nuk lejon Berishën në krye të PD
05/06 23:15
“Në gjimnaz i hidhje në gjyq vajzat që të refuzonin”, debati i Baçit me Kokën për Berishën
05/06 23:15
“As i dehur nuk do flisja si ti”, Koka: Më tregon gazetarinë, shiko si flet pa objektivitet
05/06 23:14
“Ju dridh dora demokratëve në zgjedhje kur votuan Berishën” Godole përplaset me Kokën
05/06 23:14
“Jo me kryetar, por drejtim kolegjial”, Godole me propozom të ri për drejtimin e PD
05/06 23:02
“Pushko top moj zonjë”, përplasja e fortë e Kokës me Godolen: Futu në garë trego sa vlen
05/06 23:02
Shpërthen gazetari: Basha s’ka pikën e turpit, bën make up që të bëhet prapë kryetar
05/06 23:02
“Basha është djegur nga SHBA”, gazetari: Rama me 7 deputetët e PD bëjnë 84 votat
05/06 22:48
Curri flet për pakt Basha-Berisha: Duhet të bien të dy, që të fitojë një i tretë
05/06 22:48
“Spo flas për çoban dhensh”, revoltohet gazetari: Mos bëjmë hile kryetar ka qenë Basha
05/06 22:35
Godole: Kush do ta bëj analizën në PD, ata që mbështetën Berishën në 14 maj?
05/06 22:34
“Ska lind askush ai që do përdor Berishën”, Baçi deklaratë të fortë për kryesinë e PD
05/06 22:26
“Rastësia në PD” Bie faqja zyrtare e partisë, çfarë fshihet pas vendimit për të fshehur emrat?
05/06 22:25
Kush është zyrtari i lartë që u shoqërua nga Policia, Hoxha: Ka dekonspirim informacioni
05/06 22:04
Deklarata e fortë, Vishaj: Më vijnë në zyrë më luten të ikin nga puna, ministrat po i çojnë në burg
05/06 21:53
“Dy gjyqarë janë spiunuar”, eksperti tregon si e morën vesh kriminelët që janë në përgjim
05/06 21:37
Deklarata e fortë e Karamuços: Zyrtarëve të ministrisë i çojnë stilolapsa me përgjues
05/06 21:37
“Në zarf dija çokollatë por kishte lekë”, aksioni i SPAK në zyrën e ministrisë së Shëndetësisë
05/06 21:28