Debati Murrizi-Zeka: Jemi 15 milion shqipe ndaj Serbët dhe Grekët na e kanë frikën… – Top Talk
15/05/2024 17:00

TEMA: Politika Tiranë – Prishtinë Të ftuar: Myslym Murrizi, Milaim Zeka – Analist Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Çfarë do vendosë PD për komisionin antikorrupsion? Flet Çupi, Kreka dhe Hamataj… – Top Talk
30/05 17:35
Tentativë vrasje me paramendim për avokat Mëngjesin, çështjen e kthyen politike – Top Talk
30/05 17:34
Sulmi ndaj Mëngjesit! “Si do paraqiten në burg pa avokat 4 autorët?” flet Ermal Hamataj – Top Talk
30/05 17:32
Shpërthen Vishaj: Avokati nuk është sekser, duhet një sistem drejtësie… – Top Talk
30/05 17:32
Debat i fortë për Komisionin Antikorrupsion! Zbardhet sulmi ndaj avokat Mëngjesit – Top Talk
30/05 17:17
Nxehet debati! Ja çfarë pritet nga komisioni antikorrupsion sipas Krekës dhe Hamatajt… – Top Talk
30/05 17:10
Shpërthen Çupi për Komisionin Antikorrupsion: Tallëse për qytetarët para zgjedhjeve… – Top Talk
30/05 17:09
A do marrë pjesë PD në Komisionin Antikorrupsion? Çupi: Nuk duhet votuar… – Top Talk
30/05 17:07
“Shuplaka” në ekonomi! Fuqizimi i lekut për uljen e borxhit, por nuk pati ndikim… – Top Talk
29/05 17:18
E bujshme! Avokati i Berishës u tentua të vritet për shkak të një gjyqi me… – Top Talk
29/05 17:18
TRONDITËSE! Ja arsyeja pse donin të vrisnin avokatin e Berishës, Sokol Mëngjesin…
29/05 17:08
Çfarë fshihet pas bashkëpunimit PS-Rithemelim! Arben Pëllumbi sqaron njëherë e mirë bisedimet
29/05 17:08
Arben Pëllumbi: Mazhoranca do i japë kohë opozitës për komisionin anti-korrupsion
29/05 17:07
Politikani që kërcënoi Dumanin me sms, Sula paralajmëron zhvillime/ Prapaskenat me Kombëtaren
28/05 17:24
“Bomba”; Politikani që i ka derguar mesazh Dumanit nuk është Arben Ndoka, por… – Top Talk
28/05 17:21
Prapaskenat/ Lista e Kombëtares, si u bë Cikalleshi “kurban” dhe çfarë pritet sipas Halilajt
28/05 17:20
‘Silvinho nuk e ka personale me përzgjedhjen’! Pse nuk zgjedhim trajner shqiptar? Flet Halilaj
28/05 17:12
Silvinho e la jashtë listës, Sokol Cikalleshi tërhiqet nga Kombëtarja! Ja e vërteta… – Top Talk
28/05 17:11
‘Nuk më habisin GOLAT e Asanit’ Kona: Nga na dolën këta lojtarë të rinj…?! | Breaking
28/05 16:57
Politikanët që po tentojnë të pengojnë punën e SPAK! Sula bën paralajmërimin e fortë… – Top Talk
28/05 16:55