Çfarë ka Sara më shumë se vajzat e tjera? Ledri rrëfen si i fitoi ajo zemrën – Më lër të flas
08/07/2022 22:45

"Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur të momentit dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të ndodhë çdo të Premte mbrëma në "Më lër të flas". Me një larmishmëri temash, të ftuar VIP, lojërash dhe performancash në studio, ‘Më lër të flas’ sjell alternativën më të mirë për të kaluar të premten mbrëma me të qeshura, energji dhe situata që nuk i keni parë në asnjë program televiziv.

Maestro telefonon LIVE Luizin, ja ç’bën ai! Debat i ashpër, dashuria s’njeh moshë?- Më lër të flas
26/05 22:45
Stand Up Comedy: Njihuni me fituesit, në garë për 10 mijë euro! – Më lër të flas
26/05 22:45
A do jetë Maestro pjesë e filmit ku luan Olta & Luizi? – Më lër të flas
26/05 22:30
Bashkëpunim me Luiz Ejllin? Armaldo Kllogjeri: “Ai duhet të më kërkojë mua…” – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo flet për Luizin & Kristin, ja se kujt i mban më shumë inat! – Më lër të flas
26/05 22:30
Donaldi & Romeo i flasin anglisht, ja reagimi i Maestros – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo tregon si është marrëdhënia e tij me Arbanën, pas komenteve në IG e tij! – Më lër të flas
26/05 22:30
E shkarkuan nga puna si tenor, Armaldo flet për herë të parë – Më lër të flas
26/05 22:30
Bashkëpunim me Sabianin, Kristi protagonist? Maestro ka dy fjalë – Më lër të flas
26/05 22:30
Po dublon filma për të rritur? Armaldo Kllogjeri vihet në siklet – Më lër të flas
26/05 22:30
Paguhet 10 mijë euro për një koncert? Armaldo flet troç! – Më lër të flas
26/05 22:30
Ngacmohet nga vajzat pas BBVIP? Maestro: “Veç ndonjë mesazh…” – Më lër të flas
26/05 22:30
Armaldo telefonon LIVE Luizin në studio, ja ç’ndodhi! – Më lër të flas
26/05 22:30
I dashuri 14 vite më i madh i Dua Lipës, Iva Tiço: “Unë i pashë hundën…” – Më lër të flas
26/05 22:00
Ç’ndodhi? Romeo ngrihet dhe puth Ed Manushin! – Më lër të flas
26/05 22:00
Mosha, arsye për divorc? Diskutim i zjarrtë në studio – Më lër të flas
26/05 22:00
“Dua fëmijë, por s’dua burrë”; ç’mendojnë të ftuarit për trendin e ri? – Më lër të flas
26/05 22:00
Mosha ideale dhe diferenca në një çift? – Më lër të flas
26/05 22:00
Iva Tiço flet për lidhjen me partnerin gjerman… – Më lër të flas
26/05 22:00
Olsa Muhameti: “Lidhjen e mban gjallë edhe seksi…” – Më lër të flas
26/05 22:00