“Bombat” e Ngjelës: Arresti i Berishës, lëvizjet e SPAK dhe “zhdukja” e Maqedonisë… – Top Talk
21/05/2024 16:52

Shqipëri – Rajon, zhvillimet sipas Ngjelës I ftuar: Spartak Ngjela – Avokat

Strategjia e PD për alternativa, Alizoti i zbulon të gjitha… Surpriza për ndeshjen… – Top Talk
24/06 17:37
“Spanja ekipi më brilant, Franca në një nivel të lartë”, komenton Euro2024 gazetari Halilaj
24/06 17:12
“Shqiponjat” në Gjermani! Atmosfera LIVE pak orë para ndeshjes Spanjë-Shqipëri…-Flet Tufa
24/06 17:12
‘U bashkuam apo jo është një psikozë, opozita duhet të gjejë alternativa’! Flet Alizoti – Top Talk
24/06 16:59
Alizoti bën thirrje për figura të reja serioze në PD!
24/06 16:55
Lufta e brendshme në PD mbaroi, duhet të ndërtojë partinë, ja strategjia! -Flet Alizoti
24/06 16:55
A do të bashkohet PD?! Alizoti bën deklaratën e fortë…
24/06 16:55
Zbulohet pse u nda Meta nga Monika! Pazaret e pista për dialogun Kosovë-Serbi – Top Talk
21/06 17:27
Habit Zeka: Serbët duhen çuar te Kisha e Laçit! Andoni: Kurti duhet të jetë transparent për…
21/06 17:10
Shpërthen Milaim Zeka: Ja pse BE-së i intereson zbrazja e Kosovës… – Top Talk
21/06 17:07
Milaim Zeka zbulon për herë të parë çfarë u tha në takimin e Biden me Thaçin dhe…
21/06 17:06
Pazari i shëmtuar! ‘BE po blen 6 muaj kohë nga Kosova dhe Serbia’, e zbulon Koci – Top Talk
21/06 16:59
Një grua tjetër mes çiftit Meta-Monika? Milaim Zeka çudit me deklaratën e fortë… – Top Talk
21/06 16:58
Divorci Meta-Monika! Zeka: Kur ta arrestojnë, ja çfarë do i thotë Gjykatës… – Top Talk
21/06 16:55
Milaim Zeka plas “BOMBËN”, shkaku i ndarjes Meta-Kryemadhi, e fshehta që… – Top Talk
21/06 16:33
PS përballë opozitës, çfarë pritet sipas Spiropalit/ Gjekmarkaj ftesë për bashkim… – Top Talk
20/06 17:35
Nga bashkimi i PD, Basha me parti të re te Berisha! Gjekmarkaj flet për fitoren në zgjedhje
20/06 17:23
Gjekmarkaj: Iu bëjmë thirrje edhe Socialistëve për t’ju bashkuar opozitës, presim fitore në 2025
20/06 17:10
Basha ndryshon mendim, shpreh alternativën! Gjekmarkaj shpërthen në kritika… – Top Talk
20/06 17:09
Spiropali: Slogani i opozitës do ishte; Mbani Amerikën, Saliun nuk e lëshojmë… – Top Talk
20/06 17:04