Berisha ndahet nga Meta? Murrizi: Ja pse duhet të shkëputet…
12/06/2024 17:10

Programi "Top Talk" në Top Channel është i mbështetur në konceptin e intervistave për temën më të rëndësishme të ditës. Intervistat janë projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarit me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana të ndryshme. Gazetare: Juli Xhokaxhi

Koçollari zbulon të vërtetën e Ligjit të luftës dhe si veproi Greqia për të rekrutuar Belerin
19/07 17:46
COVID apo faji i temperaturave të larta?! Mjekët zbulojnë gjithçka rreth verës së nxehtë..
19/07 17:43
Kujdes! “Mushkonja TIGËR në verë”, mjeku Stroni paralajmëron dhe tregon rrezikun…
19/07 17:34
I nxehti vdekjeprurës! Mjeku Fandi zbulon çfarë mjekimesh duhet të marrim çdo ditë…
19/07 17:33
Koçollari tregon letrat e himariotëve në kohën e Perandorisë Osmane drejtuar Princit të Napolit..
19/07 17:31
Ja si u tentua të hiqej Ligji i Luftës në ’87 dhe si iu vu flaka Ambasadës Shqiptare! -Koçollari
19/07 17:27
Koçollari: Greqia s’ka qenë si tani, u dyfishua, masakrat që bëri me Shqipërinë nga Çamëria në…
19/07 17:14
Koçollari nxjerr për herë të parë dokumentat e CIA-s, si Greqia do merrte territoret e Shqipërisë
19/07 16:54
As Basha, as Berisha, kush e rrëzon Ramën? Partitë e reja që ndezën debatin…
18/07 17:23
“Basha i gjuajti me llastiqe Berishës, kur duhet ta kishte vrarë politikisht”, analizon Mërtiri
18/07 17:22
Alibali: Grupi i Bashës i paaftë për të krijuar një parti/ S’do jenë të gatshëm përballë PS në 2025
18/07 17:21
Agalliu PRO bashkimit të PD, por vetëm me këtë rrugë! Ja pse u largova nga grupi parlamentar
18/07 17:19
Godet Mërtiri: Skenari politik i Berishës me Ramën, Basha ka krijuar parti…
18/07 16:57
Partitë e reja brenda PD/ Nxehet debati mes Arbi Agalliut dhe Poli Hoxhës në studio…
18/07 16:56
Mes Alibeajt dhe Bashës ku pozicionohet Arbi Agalliu? Ja çfarë zbulon në studio…
18/07 16:55
Emergjente! Serbia po përgatitet për luftë në Kosovë?! Nxehet debati në studio…
17/07 17:47
Shpërthen Gashi: Ne jemi pushtuesit e vendit tonë, ja pse nuk kërkojmë territoret në Kosovë
17/07 17:18
Shkëmbim territoresh apo asociacioni i komunave serbe në Kosovë? Diskutojnë Gashi&Andoni
17/07 17:16
Gashi: Jemi para dy zgjedhjesh përballë Serbisë, shkëmbim territori ose…
17/07 17:15
Analisti bën paralajmërimin: Nuk po vinë ditë të mira për Kosovën, ja çfarë pritet…
17/07 17:13