Astrit Hafizi në Top Talk “shuplakë” Armand Dukës. Boll me trajnerë të huaj në kombëtare
18/11/2019 16:24

Astrit Hafizi, specialist futbolli kritikoi ashpër performancën e Ekipit Kombëtar të Futbollit që mbylli pa sukses ndeshjet kualifikuese në grupe për Europianin 2020. Ish Trajneri i Ekipit Kombëtar tha se Shqipëria e sotme kuq e zi ka shumë probleme në strukturën e ekipit dhe nivelin e lojtarëve, organizimin dhe filozofinë e lojës. Hafizi thotë se trajnerët e huaj nuk po plotësojnë pritshmëritë për paratë që shpenzon FSHF për pagat e tyre dhe objektivat e ekipit. Është koha t'iu jepet besim trajnerëve shqiptarë tha Astrit Hafizi në Top Talk.

Antishpifje në Top Talk: Cukalli nuk na dëgjon kush.Luarasi boll me fjalë duhet një draft alternativ
18/09 17:29
Ngjela në Top Talk: Rama të bëjë kujdes me detin. Ndryshe do akuzohet për tradhëti kombëtare
17/09 16:34
Mustafa Nano në Top Talk Rama të rikthejë “peshat e rënda” në qeveri, Basha idiot i dobishëm
16/09 16:40
Fidel Ylli në Top Talk: Futbolli nuk mund të mbetet peng i tekave. Nuk presim pa fund
15/09 16:48
Top Talk: Larg apo afër një karantine të re. Flet Shefja e Inteligjencës Epidemike në ISHP
14/09 17:20
Rrëfim ekskluziv në Top Talk: Gala me duart në trofeun e The Voice Kids of Belgium
11/09 17:13
Top Talk: Shpëtim Nazarko fut në scanner mazhormacën dhe opozitën. Avantazhet dhe disavantazhet
10/09 16:54
Top Talk: Murrizi në zgjedhje kundër çdo qelbësire politike. Me Ramën do flas pas 25 prillit
09/09 17:03
Bylykbashi në Top Talk: Opozita fiton 84 mandate. Skemat nuk e shpëtojnë Ramën nga humbja
08/09 17:01
Top Talk: Taulant Balla flet për ndryshimet në qeveri, listat e hapura dhe 5 Qershorin
07/09 16:54
Top Talk: Milaim Zeka krahason Albin Kurtin me Enver Hoxhën. Është antiperëndimor
07/09 16:52
Prof. Kabo Top Talk: Shuplakë politikës, keni mbaruar ciklin. SPAK t’iu hetojë pasuritë
31/07 16:42
Salianji në Top Talk: PD është shumicë, Rama tani ka dhe ndërkombëtarët kundër
30/07 16:57
Ministri Çuçi në Top Talk: Mazhoranca asnjë hap pas. Ndryshimet kushtetuese do të miratohen
29/07 16:45
Top Talk: Opozita paralajmëron veprime drastike, nëse Parlamenti ndryshon kushtetutën njëanshmërisht
28/07 17:11
Frrok Çupi në Top Talk: Ilir Meta ka futur shtetin në kurth. Mazhoranca e dobët që nuk e shkarkoi
27/07 16:53
Top Talk: Ylli Manjani bën thirrje për rithemelimin e Republikës. Shteti duhet ndarë nga politika
24/07 17:16
Bamir Topi në Top Talk: Sulmon Këshillin Politik, flet për raportet Rama-Basha si dhe kthimin në PD
23/07 16:54
Artistët në Top Talk: Paga e luftës, tallëse. Arti nuk mund të katandiset për bukë goje
22/07 16:25
Top Talk: Reforma Zgjedhore në ngërç. Juristi Sokol Hazizaj del me propozime konkrete
21/07 16:51