Artur Zheji në “Top Talk”: Asgjë s’përjashtohet, Rama mund të nxjerrë ushtrinë në 30 qershor
18/06/2019 16:57

Teksa data 30 qershor po afron, e si mazhoranca e po ashtu opozita dhe Presidenti nuk tërhiqen nga qëndrimet e tyre për zhvillimin dhe moszhvillimin e zgjedhjeve me këtë datë, ka edhe analistë që nuk përjashtojnë aktivizimin e ushtrisë më këtë datë.

Frrok Çupi në Top Talk: Lulzim Basha “i llastuari” politik. Ja përse e do Rama dhe ndërkombëtarët
12/05 16:41
Top Talk: Vlora arenë atentatesh mafioze. Ja çfarë zbulojnë gazetarët për vrasësit me pagesë
11/05 17:00
Top Talk: Provokon analisti, e cilëson Ramën “burrë shteti”. Ja si e mbështet bindjen e tij
10/05 16:29
Top Talk: Ilir Meta drejt ndjekjes penale?! Ulsi Manja specifikon shkeljen e rëndë të Kushtetutës
07/05 16:30
Top Talk: Apeli i Dukës për Bashën. Prano humbjen, hap partinë e lejo zgjedhjet e vërteta në PD
06/05 16:36
Top Talk: Bledi Mane provokon Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Ja çfarë i zbulon…
05/05 16:26
Top Talk: Adrian Çela rrëzon pretendimet për manipulimin e zgjedhjeve. Në burgje fitoi opozita
04/05 16:02
Top Talk:Shkarkimi i Metës i pritshëm për juristët.Tejkaloi kompetencat e cënoi marrëdhëniet me SHBA
03/05 16:25
Top Talk:Nard Ndoka nuk do të jem më Kryetar i PDK, fajëson Bashën dhe strategjinë e tij për humbjen
30/04 17:01
Yzeiri në Top Talk: Nuk ka justifikime për Ramën. Të nisë procedurat për shkarkimin e Metës
29/04 16:41
Imami në Top Talk: Berisha duhet të flasë, është pro apo kundër largimit të Lulzim Bashës si kryetar?!
28/04 17:01
Top Talk: Meta humbi “Referendumin Anti-Rama”. Do japë dorëheqjen presidenti?!
27/04 19:21
Top Talk: Kërkohet Dorëheqja e Bashës. Dështoi në zgjedhje
27/04 17:47
Top Talk: Kulluri ironizon rëndë Bashën që reklamon humbjen e zgjedhjeve si fitore
26/04 17:54
Ilir Yzeiri në Top Talk: Populli më i emancipuar në zgjedhje se politikanët
25/04 17:56
Top Talk-Abilekaj: PD-LSI fitojnë zgjedhjet, Nazarko: rezultat i ngushtë, përcaktuese PSD e Doshit
23/04 16:55
Top Talk:Flet Zv/Dr i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Kemi marrë masa që Elbasani mos përsëritet
23/04 16:45
Top Talk: Sherri mes kandidatëve të PS në Durrës?! Rrëfehet Alban Xhelili
22/04 15:59
Frrok Çupi në Top Talk: Të arrestohet Ilir Meta. Presidenti bëri thirrje për armatosjen e popullit
21/04 16:39
Top Talk: Astrit Patozi ka një mesazh paralajmërues para zgjedhjeve për Metën, Ramën e Bashën
20/04 16:41