Arion Sulo në Top Talk: Berisha në manovra të zgjuara politike për të shmangur dështimin
13/01/2022 16:32

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo qëndrime mbi ngjarje dhe rrethana me të cilat personi i intervistuar lidhet në mënyrë direkte ose të tërthortë.

“Batutat e Ramës në OKB, ja ku dallon nga Enver Hoxha”, analizon Fatbardh Kadilli
22/09 18:12
Murrizi: Berisha ta mbaj Bardhin si të penduar brenda PD, jo si Falkone
22/09 18:08
Deklarata e fortë: Rama mund të kandidojë për Amerikën ose shefi i NATO-s
22/09 18:07
Deklarata e fortë Rama mund të kandidojë për Amerikën ose mund të bëhet shefi i NATO-s
22/09 18:03
“Kush janë deputetët me 100 mijë euro makinën”, flet Kadilli
22/09 18:02
Murrizi lëshon gojën ndaj Bashës, Imagjino të ketë në dorë për të çuar në burg dhe…
22/09 18:02
“Vettingu i politikanëve, 4 vilat e Bashës… çfarë fshihet”, Koka hedh dyshimet
22/09 17:49
Kadilli: Partitë e vogla duan të hapen listat, partitë e mëdha nuk kanë interes!
22/09 17:48
Shpërthen Murrizi: Basha si ai memeci që flet pas 10 viteve
22/09 17:48
Murrizi “shtrydh” në akuza Bashën, ja si Rama ua bëri 8 me 2 në OKB… | Top Talk
22/09 17:07
Idrizi nxjerr dokumentin që çon Greqinë deri në Zvërnec, deklarata e fortë në studio
21/09 18:00
‘Policë frikacakë e arrogantë, ja si ndikon politika’. Diskutojnë Hajdarmataj dhe Laci
21/09 17:58
Vrasja e 4 oficerëve të policisë në Durrës, çfarë fshihet pas këtyre rasteve ndër vite
21/09 17:58
‘Policët lënë për të dëshiruar në qitje, një sektor i harruar’, flet ish drejtori Hajdarmataj
21/09 17:57
‘240 shqiptarë janë vrarë në burgjet greke, ja si po e përdorin Jugun’, Shpëtim Idrizi
21/09 17:47
‘Beleri i akuzuar për masakrën e Peshkëpisë, dosja e tij është vjedhur nga Gjykata’, Idrizi
21/09 17:47
Policë që vriten dhe plagosen, mungon stërvitja? Flet Hajdarmataj dhe Laci | Top Talk
21/09 16:58
‘Beleri njeri i rëndomtë hidraulik, kam informacione për burgjet greke’, Idrizi | Top Talk
21/09 16:58
Alarmi/ Rritet numri i minorenëve të varur nga droga -diskutim në studio
20/09 18:00
E pabesueshme! ‘Nëna shtatzënë tregtonte kokainë në Kombinat, ka pamje filmike’, Bezat
20/09 17:59