Alternativat e bashkimit të PD sipas Alfred Lelës/ Parashikimi për Euro2024 – Top Talk
14/06/2024 17:44

Alternativat e bashkimit opozitar I ftuar: Alfred Lela – Drejtor i Komunikimit, PD Pak orë para nisjes së Kampionatit EURO 2024 Nesër rrugëtimi i Shqipërisë në Euro 2024

Koçollari zbulon të vërtetën e Ligjit të luftës dhe si veproi Greqia për të rekrutuar Belerin
19/07 17:46
COVID apo faji i temperaturave të larta?! Mjekët zbulojnë gjithçka rreth verës së nxehtë..
19/07 17:43
Kujdes! “Mushkonja TIGËR në verë”, mjeku Stroni paralajmëron dhe tregon rrezikun…
19/07 17:34
I nxehti vdekjeprurës! Mjeku Fandi zbulon çfarë mjekimesh duhet të marrim çdo ditë…
19/07 17:33
Koçollari tregon letrat e himariotëve në kohën e Perandorisë Osmane drejtuar Princit të Napolit..
19/07 17:31
Ja si u tentua të hiqej Ligji i Luftës në ’87 dhe si iu vu flaka Ambasadës Shqiptare! -Koçollari
19/07 17:27
Koçollari: Greqia s’ka qenë si tani, u dyfishua, masakrat që bëri me Shqipërinë nga Çamëria në…
19/07 17:14
Koçollari nxjerr për herë të parë dokumentat e CIA-s, si Greqia do merrte territoret e Shqipërisë
19/07 16:54
As Basha, as Berisha, kush e rrëzon Ramën? Partitë e reja që ndezën debatin…
18/07 17:23
“Basha i gjuajti me llastiqe Berishës, kur duhet ta kishte vrarë politikisht”, analizon Mërtiri
18/07 17:22
Alibali: Grupi i Bashës i paaftë për të krijuar një parti/ S’do jenë të gatshëm përballë PS në 2025
18/07 17:21
Agalliu PRO bashkimit të PD, por vetëm me këtë rrugë! Ja pse u largova nga grupi parlamentar
18/07 17:19
Godet Mërtiri: Skenari politik i Berishës me Ramën, Basha ka krijuar parti…
18/07 16:57
Partitë e reja brenda PD/ Nxehet debati mes Arbi Agalliut dhe Poli Hoxhës në studio…
18/07 16:56
Mes Alibeajt dhe Bashës ku pozicionohet Arbi Agalliu? Ja çfarë zbulon në studio…
18/07 16:55
Emergjente! Serbia po përgatitet për luftë në Kosovë?! Nxehet debati në studio…
17/07 17:47
Shpërthen Gashi: Ne jemi pushtuesit e vendit tonë, ja pse nuk kërkojmë territoret në Kosovë
17/07 17:18
Shkëmbim territoresh apo asociacioni i komunave serbe në Kosovë? Diskutojnë Gashi&Andoni
17/07 17:16
Gashi: Jemi para dy zgjedhjesh përballë Serbisë, shkëmbim territori ose…
17/07 17:15
Analisti bën paralajmërimin: Nuk po vinë ditë të mira për Kosovën, ja çfarë pritet…
17/07 17:13