Aktivistja Brizida Gjikondi: Kur të dhëmb shpirti, flokët nuk të dhimbsen/ Ftesë në 5
28/09/2022 19:01

Protesta te pergjakshme ne Iran. Gra dhe vajza ne mbare boten presin floket dhe djegin hixhabin ne mbeshtetje te grave dhe vajzave iraniane

Ftesë në 5, Goditet Berisha me grusht, flet e ftuara: M’u dhimbs, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 3
06/12 18:34
Vallja e Kukësit bën të qeshë krerët e BE-së, a ndikon në promovimin e turizmit tonë? Ftesë në 5
06/12 18:29
Endri dhe Sibora “imitojnë” live takimet e Samitit, ndërhyn Bieta/ Ftesë në 5
06/12 18:29
Përulja e Ramës, Shabani: Në shtëpi të bëjë dhe “hopa”, aty theu protokollin! Ftesë në 5
06/12 18:28
“Rama shtrëngoi Vuçiç dhe jo Vjosën”, gazetarja: Pati nervozizëm me Osmanin! Ftesë në 5
06/12 18:27
Dhuna e papranueshme! Grushti ishte i planifikuar i gjithi/ Ftesë në 5
06/12 18:25
Ftesë në 5, Rama ”showman”, shqetësimi më i madh për të është buzëkuqi, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 2
06/12 18:20
Ftesë në 5, Samiti i BE-së në Tiranë: Të habitur nga mikpritja, 6 Dhjetor 2022, Pjesa 1
06/12 18:19
Ftesë në 5, Më mirë me familjen apo me shoqërinë? Të ftuarit sugjerojnë… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 3
05/12 19:22
Ftesë në 5, Fundviti erdhi sërish por a e festojmë Vitin e Ri si dikur? 5 Dhjetor 2022, Pjesa 2
05/12 19:21
Ftesë në 5, Pas daljes nga DWTS Arbri i kërkon falje Arnitës për… 5 Dhjetor 2022, Pjesa 1
05/12 19:20
Dafina Hysa: Fatkeqësisht fëmijët sot presin për dhuratë Tablet/ Ftesë në 5
05/12 18:53
Profesor Tupja: S’kemi më kohë që të na marrë malli/ Ftesë në 5
05/12 18:53
Loco: Rinia sot dëshiron ta festojë Vitin e Ri në lokal duke kërcyer/ Ftesë në 5
05/12 18:52
Edmond Tupja: Jo më urime Gëzuar Vitin e Ri por “Hidheruar Vitin e Ri”/ Ftesë në 5
05/12 18:52
Arbër Çepani i kërkon ndjesë live të dashurës, pas saj edhe bankës/ Ftesë në 5
05/12 18:30
Arbër Çepani hyn në studio me piruetë, ngel me gojëhapur Bieta dhe balerina/ Ftesë në 5
05/12 18:30
“Sarën ( e Ledrit) e paragjykoja nga instagrami, Arbri: Më ka surprizuar nga afër/ Ftesë në 5
05/12 18:29
Ftesë në 5, Të publikohen ata që dërgojnë komente fyese… Pro apo kundër? 2 Dhjetor 2022, Pjesa 3
02/12 18:04
Zhaklin Lekatari: Më kanë kërcënuar, pastaj më janë lutur t’i fal/ Ftesë në 5
02/12 18:04