A do ta shpëtojë Kryemadhi nga burgu Metën? Juristi tregon çfarë vendimi do marr SPAK
13/06/2024 22:14

Talk Show politik "TOP STORY", çdo të hënë dhe të enjte ora 21.00, të mërkurën ora 22:00 në Top Channel. Në një sfidë të re jashtë politikës, pranë medias dhe drejtuar njerëzve, Grida Duma, sjell një hard talk me debat substancial, ku e vërteta thuhet sic është dhe politika serviret jashtë kolltuqeve të privilegjit të pushtetit. Kjo do të jetë njëë"Story", ky është "Top Story" dhe ky emision, do të jet "On Top" Autore dhe moderatore: Grida Duma

Best Of – Nga vrasja e Liridonës te mjekja e onkologjikut, ngjarjet që tronditën Shqipërinë
24/07 23:00
“Nga burgu i Spaçit drejtë politikës”, rrëfimi i fortë i Tomorr Alizotit për pasojat e komunizmit
23/07 23:00
“Të dilnin miqtë dhe të fundosnin”, Alizoti: Ishte një sistem poshtërues
23/07 22:55
A ke ndjesi për hakmarrje? Alizoti: Jam tmerruar kur shoh se si dalin në publik bijtë e gjakatarëve
23/07 22:45
A ka frikë pas asaj që kaloi në diktaturë? Alizoti: Nuk më lejonin ta përqafoja babain në burg
23/07 22:30
I rrëmbyen pasuritë dhe e çuan në SPAÇ, Alizoti flet për dëmet e pakthyeshme që i la komunizmi
23/07 22:15
Prindërit që futën fëmijët në politikë, nga Berisha, Hajdari, Meta dhe Pëllumbi
23/07 22:00
Lufta për numrin 2 në PS, Vangjeli tregon për rastin “Tahiri” dhe fatin e atyre që duan të rrëzojnë liderin
23/07 21:50
“Të gjithë duan të “vrisnin” atin e tyre politik”, analiza e Rakipllarit: Nanon e mundi ai që vetë e solli në politikë
23/07 21:45
Paralajmërimi i Argita Berishës për të hyrë në politikë, Vangjeli: Berishizmi është frymë politike
23/07 21:35
“Pse e kuptonte Luli Basha reformën?”, Duma replikon me Vangjelin: Do ta kuptonte Berisha…
23/07 21:30
“Na harxhoi 8 vite kot”, Rakipllari komenton lëvizjen e Berishës me Argitën dhe Bashën
23/07 21:15
Baballarët që futën fëmijët në politikë, Grida Duma: Mund tjua them me emra të gjithë lidhjet
23/07 21:05
Prokurorët e hekurt në luftë dhe paqe me politikën, rrëfimet për shkarkimet të Haxhisë dhe Sollakut
22/07 23:00
“Media është bërë problem, Haxhia: Gjyqtari thotë po merren gazetarët me këtë
22/07 22:45
Deklarata e fortë, Bregu: Të kalosh vetingun, sikur të kalosh varrin… ja çfarë thonë gjyqtarët
22/07 22:30
“Berisha ishte i pari që kuptoi pushtetin e drejtësisë”, Vangjeli: Dje ishte pronar, sot klient
22/07 22:15
“Nuk guxoje të merrje një deputet me forcë”, Sollaku tregon si hetoheshin politikanët
22/07 22:00
Sollaku rrëfen shkarkimin: Sapo erdhën në pushtet kërkuan largimin, krijova “SPAK” e kohës
22/07 21:45
“Ajo zyrë ka një mallkim”, Babaramo dhe Bregu ia thonë në sy: Maks ishe me shumë fat
22/07 21:30